Kokias įtempiamas lubas pasirinkti?

Įtempiamos lubos iš https://euro-format.com  šiuo metu vienas populiariausių pasirinkimų. Tačiau atsižvelgiant į tai, jog įtempiamų lubų pasirinkimas yra toks platus, normalu, kad kai kurie pirkėjai pasimeta ir nežino, ką pasirinkti. Jeigu norite namus įrengti šiuolaikiškai, tuomet siūlome apgalvoti šiuo įtempiamų lubų variantus:

Satininės

Vienas dažniausių pasirinkimų – satininės įtempiamos lubos. Šios lubos ne tik idealiai tinka prie bet kokios spalvos sienų, bet ir jas lengva prižiūrėti. Satininės įtempiamos lubos dažniausiai būna šviesių, pastelinių spalvų, tačiau kai kurie eksperimentuoja ir renkasi kiek mažiau įprastas spalvas.

Matinės

Kitas dažnas pasirinkimas – matinės lubos. Jos taip pat idealiai tinka prie bet kokio interjero, todėl tai gana dažnas pasirinkimas.

Dviejų lygių

Jeigu ieškote mažiau įprasto dizaino, tuomet dviejų lygių įtempiamos lubos – idealus pasirinkimas. Nepaisant to, kad šios lubos yra skirtingo aukščio, tai nesumažins erdvės kambaryje.

Blizgios

Tie, kurie nori suteikti kambariui galantišką ir puošnų stilių, turėtų rinktis blizgias lubas.

Besiūlės

Dar vienas gana dažnas pasirinkimas – besiūlės lubos. Jas ne tik nesudėtinga prižiūrėti, bet ir jų dizainas daugeliui atima žadą.

Medžiaginės

Vienas iš paprastesnių pasirinkimų – medžiaginės lubos. Jos tinka tiek svetainei, tiek miegamajam kambariui.

LED

Kai kurie ieško išskirtinių lubų, kurios būtų ne tik gražios, bet ir modernios. Tokiems klientams siūlomos LED lubos. Jos tikrai sukels nuostabą kiekvienam. Be to, lubų dėka namuose visada bus labai šviesu.

Sklandančios linijos

Klientams, kurie nori vizualiai padidinti kambario erdvę, siūlomos sklandančios linijos įtempiamos lubos. Tokios lubos ne tik suteiks kambario išskirtinį dizainą, bet ir suteiks didesnio kambario įvaizdį.

Perforuotos

Turbūt kai kuriems idealiausiai tinka perforuotos lubos vien dėl to, jog jos išsiskiria iš kitų. Mėgstantiems originalumą šios lubos turėtų patikti.

Su foniniu apšvietimu

Įtempiamos lubos su foniniu apšvietimu kambariui suteiks ne tik daugiau šviesos, bet ir įspūdingą įvaizdį.

Su fotospauda

Moderniuose butuose vis dažniau galima pamatyti įtempiamas lubas su fotospauda. Šis pasirinkimas idealiai tinka ir sodyboms.

Total
0
Shares
Related Posts