Tikriausiai daugelis esate matę labai gražias šypsenas pas žinomus žmones. Tvarkinga šypsena nereiškia vien tik tiesius dantis, jų spalva taip pat labai svarbi. Kuomet dantys yra balti, norime kuo daugiau šypsotis, tada lyg ir įgauname daugiau pasitikėjimo ir kitų panašių dalykų. Šiais laikais pasiekti dantų baltumą gali kiekvienas ir tokiam tikslui įgyvendinti yra net keli būdai. Tad šiame straipsnyje norime papasakoti vieną iš jų, tai yra apie dantų balinimą kapomis.

Koks yra procesas, kai dantys yra balinami kapomis?

Dantų balinimas kapomis tikrai yra gana populiarus ir patogus dalykas, nes visą procedūrą galima atlikti namuose. Aišku, nereikia įsivaizduoti, kad visiškai pas odontologą lankytis nereikės, bet tie apsilankymai bus retesni, lyginant su tuo, jeigu dantų balinimas bus atliekamas pas jį kabinete. Dar prieš pat procedūrą reikės taip pat lankytis pas jį, nes kapos yra gaminamos kiekvienam klientui individualiai pagal atliktus išmatavimus. Dantų balinimo procedūra kapomis gali tikti tiems, kurių dantys yra sveiki. Jeigu kažkur yra pamatomas įtrūkimas, skylė ar dar kitas pažeidimas, tokia procedūra negali būti atliekama. Taip pat nereikėtų jaudintis ir dėl to, kad tokią procedūrą galėsite atlikti namuose, prieš visą procesą jums bus paaiškinama viskas, kad kiekvienas žingsnis būtų aiškus. Vėliau, kai viską daryti įgusite, procesas bus tikrai aiškus.

Kodėl verta rinktis tokį dantų balinimą?

Pasirinktas kiekvienas balinimo procesas turi tam tikrus privalumus, todėl norime pateikti kelis argumentus, kodėl verta rinktis dantų balinimą kapomis:

  • Kaip ir minėjome, kapos yra individualus dalykas, jos gaminamos kiekvienam atskirai. Vadinasi jos tiks kuo puikiausiai jūsų dantims, kas leis pasiekti pačius geriausius rezultatus.
  • Tai vienas iš pigiausių variantų, lyginant su procedūromis, kurios atliekamos tiesiogiai pas odontologą kėdėje.
  • Jeigu galite dantis balinti kapomis, vadinasi jūsų dantų būklė yra ideali. Reiškia jų priežiūrą atliekate puikiai.

Kiek reikia sumokėti, kad būtų galima atlikti dantų balinimą kapomis

Kadangi jau žinote, kad kapos gaminamos individualiai, tai ir kaina kiekvienam klientui bus skirtinga, nes ji ne vien priklauso nuo kapų. Tad tiksliai įvardinti kainos nėra galimybės. Atliekant tokią procedūrą reikėtų įsivertinti ir darbus prieš, kurie bus reikalingi iki to momento, kai pradėsite balinti dantis ir visą laikotarpį, kurio prireiks procedūrai atlikti pilnai iki galo.