Bet kokį žaidimą žaisti yra žymiai maloniau, kai visi žino taisykles ir laikosi tam tikrų nustatytų standartų. Vienuose žaidimuose jų būna daugiau, kitose mažiau, tačiau prieš pradedant jį žaisti, visada reikėtų jomis pasidomėti. Jeigu dar tik esate pokerio žaidimo pradedantysis, susipažinti reikia ne tik su žaidimo taisyklėmis, bet ir žinoti tam tikrą etiketą, kuris padės greičiau įsitraukti į bendruomenę ir kuo puikiausiai jį žaisti.

Pašnekesiai

Tikriausiai įvairiuose filmuose galėjote matyti skirtingas scenas, kuriuose vaidinamas pokerio žaidimas. Ten sudaroma visai kitokia atmosfera, nei kad yra realybėje. Filmuose aplink žaidėjus susirinkę nemažai žmonių, jie šnekasi įvairiomis temomis, juokauja. Tačiau realybėje jokie pašaliniai pašnekesiai nėra priimtini. Jeigu reikia kažką pasakyti, tai turi būti susiję su pokerio žaidimu.

Emocijų rodymas

Kadangi pokeris yra labai emocionalus žaidimas, tai kai kam gali būti sunku sulaikyti jas ir nesvarbu ar jos bus linksmos, ar liūdnos. Tad tiek džiaugsmui, tiek liūdesiui ar grubumui čia nėra vietos, todėl tokias emocijas reikia pasilikti sau, nors atrodo, norite parodyti daug ką. Tikri pokerio žaidėjai niekada neparodys, ką galvoja, kaip jaučiasi ir tai yra tikras profesionalumas.

Tinkamas žetonų pasiėmimas

Tokią klaidą galima pamatyti labai dažnai. Jeigu yra laimima partija ir žetonai atitenka jums, jokiu būdu nereikėtų jų griebti patiems ir stumtis į savo pusę. Profesionaliame pokeryje visus laimėtus žetonus jums paduos kortų dalintojas, taip, kaip yra priimtina. Jeigu norite plačiau pasinagrinėti šią ir kitas taisykles, visą tai galite padaryti internetinėje svetainėje pokerioforumas.lt .

Statymai

Kai kam gali atrodyti, kad norint pastatyti žetonus, jokių taisyklių laikytis nereikia. Tačiau net ir šiame žingsnyje tam tikros taisyklės egzistuoja. Nors tai kai kam ir nėra pastebima, bet pagal viską privaloma iš karto atsiskaičiuoti reikiamą žetonų kiekį, o tik po to sumą pasakyti garsiai ir padėti žetonus į jiems skirtą vietą. Kai kas tokį veiksmą daro atvirkščiai, tai yra pasako skaičių, o po to tik skaičiuojasi žetonus.

Užkandžiai

Paprastai prie pokerio stalo nėra rekomenduojama užkandžiauti. Tai įmanoma padaryti, kai žaidėjai keičiasi nuolat ir yra galimybė pailsėti. Tačiau jeigu nutinka taip, kad žaidimas tęsiasi kelias valandas, tad tikrai per tokį laiką norėsis pasistiprinti ar atsigerti. Todėl pasirinktas užkandis gali tikti tokiais atvejais. Tik reikia stengtis, kad jis nebūtų per daug riebus, nes taip galima ištepti visas kortas ir turimus žetonus.