Kaljanų baro etiketas ir taisyklės

Žmonės apsilankę pirmą kartą kaljanų bare, pakeičia nuomonę apie kaljanų bendruomenę. Tai puiki patirtis asmenims, kurie nori pabandyti kaljano arba atrasti naują pomėgį, jeigu mėgsta tabako gaminius. Jeigu jūsų pirmas kaljano bandymas buvo pas draugą arba šeimos narį, tuomet jūs dar neturite tikros patirties šioje bendrijoje. Kaljanų baras Vilniuje yra puiki vieta, kurioje galite išmėginti kaljaną puikioje erdvėje, kuri sukurta būtent šiai bendrijai. Čia galite susipažinti su kaljano mėgėjais, bei atrasti žmonių, kurie turi tokius pat pomėgius, kaip ir jūs. Tokio tipo barai yra ramūs, todėl nebijokite nueiti ir pabandyti. Čia galite ateiti vienį, su savo antrąja puse, draugais, šeimos nariais.

Kokie yra baro etiketai?

Kaljanai yra naudojami nuo senų laikų, todėl yra senos tradicijos. Kaljanų bare privalote būti mandagūs ir malonūs su visais lankytojais, bei aptarnaujančiais asmenimis. Čia piktybinių asmenų tikrai nesutiksite, nes jie nėra pageidaujami. Jeigu užsisakėte kalijaną ne vienas, tuomet pasistenkite kuo tolygiau susėsti, kad būtų patogiau dalintis. Žarną prie vienos asmens rekomenduojama laikyti 2 – 3 minutes ir tuomet siųsti ją toliau. Žarnos padavimo metu, būtinai galiuką laikykite nukreipę į save. Jeigu galiukas bus nukreiptas į žmogų, tai bus nepagarbos ženklas.

Kaljanų baras turi nuostabią aplinką, kurioje galite atsipalaiduoti ir maloniai pasėdėti. Aplinka sukurta pagal kaljano tradicijas, todėl mėgavimasis kaljanu bus tik nuostabesnis. Atrasite asmenų, kurie turi bendrus pomėgius kaip ir jūs. Nepamirškite naudoti vienkartinių antgalių, kad išlaikytumėte estetišką vietą. Jeigu užsinorėjote valgyti, tuomet galite užsisakyti maisto į barą, tačiau vienam asmeniui yra taikomas mokestis – 5 eurai. Su savo gėrimais ateiti į barą yra draudžiama.

Kaljanų baro taisyklės

Jūs privalote gerbti vidines baro taisykles. Dažniausiai vieno kaljano seanso trukmė yra valanda ir trisdešimt minučių. Jeigu sugadinote arba sulaužėte inventorių, tuomet turėsite padengti barui visas išlaidas. Asmenys kurie yra apsvaigę nuo alkoholio gali būti neaptarnaujami, kad išvengti nuostolių barui ir nekiltų nemalonumų su kitais klientais. Į barą gali įeiti visi asmenys, kurie yra sulaukę 18 metų.

Total
0
Shares
Related Posts