Lietuvoje galime pamatyti kur kas daugiau naudotų automobilių, negu naujų iš salono. Ne kiekvienas gyventojas gali sau finansiškai leisti nusipirkti naują automobilį iš salono, nes jie kainuoja tikrai ne menkas sumas. Problema, kad laikui einant darosi vis sunkiau įsigyti tvarkingą ir patvarų automobilį, kuris tarnautų ilgą laiką ir negestų. Dažnas atvejis, kad ir brangiausias skelbimas rinkoje gali būti su paslėptais defektais ir su paslėpta informacija. Reikia nepamiršti ir nesąžiningų pardavėjų, kuriems rūpi tik pasipelnyti nuo potencialių pirkėjų. Visa laimė, kad šiais laikais VIN patikra leidžia mums sužinoti daugiau informacijos apie transporto priemonės praeitį.

Kuomet nusiperkate ataskaitą, jūs gausite naudingos informacijos apie jus dominančią transporto priemonę. VIN kodą yra tikrai nesunku surasti, dažniausiai pardavėjai pateikia juos net skelbimuose arba galite pasiskambinti pardavėjui ir jo pasiklausti. Jeigu jau esate vietoje, tuomet galite ieškoti ant priekinio stiklo, vairuotojo pusėje. Taip pat galima lengvai rasti atsidarius kapotą ir matyti ant kėbulo, dažniausiai jis būna išgraviruotas.

Ataskaita suteiks daug informacijos

Dauguma žmonių perka šią ataskaitą, kad išvengtų apgavysčių ir nenusipirkti automobilio, kuris turėjo tikrai rimtų avarijų, nes bijo dėl savo saugumo. Dažnai atsitinka tokie atvejai, kad pardavėjai teigia, jog nieko nežino apie automobilį ir sako viską ką žino. Automobilio patikra pagal kėbulo numerį leidžia kiekvienam asmeniui įsigijusiam ataskaitą lengviau nuspręsti ar verta pirkti tą automobilį, o gal paieškoti kokio nors kito?

Kiekvienam perkančiam asmeniui yra svarbi tikra rida, nes kuo didesnė rida, tuo daugiau detalės yra nudilusios ir tikėtina, kad gali prireikti greitu metu remontuoti, o tai papildomos išlaidos. Išsigudrinę pardavėjai pradėjo varyti automobilius iš kitų šalių ir atsukti ridas, kad pritraukti daugiau susidomėjusių asmenų. Ataskaita jiems neleis jūsų apgauti su rida, nes matysite kiekvienų metų ridos augimo istoriją ir kada ji buvo atsukta, jeigu buvo.

Kaip ir minėjome, niekas nenori automobilio kuris turi patirtų rimtų avarijų, nes tai gali būti nesaugu vairuotojui ir keleiviams. Jūs matysite visas užfiksuotas avarijas, kada avarijos buvo, kokia suma buvo įvertinta ir kokios kėbulo dalys nukentėjo.