Kodėl verta turėti sekso žaislų?

Sekso žaislai yra skirstomi į skirtingas kategorijas, tačiau kiekvienas žmogus turėtų turėti bent vieną žaislą. Užsienyje atlikta apklausa parodė, kad vibratoriai yra populiariausias žaislas tarp moterų ir kas trečia moteris jį turi. Šiais laikais turėti sekso žaislų nebėra jokios gėdos, nes tik su žaislais galite pažinti savo kūną geriau. Reikia nepamiršti, kad sekso žaislai taip pat padeda pajausti didesnį malonumą.

Sekso žaislai padeda geriau išsimiegoti

Gerai išsimiegoti privalo kiekvienas asmuo, kad jis būtų energingas kitą dieną. Kuomet žmogus gerai išsimiega, jis nebus niūrus ir turės stipresnę imuninę sistemą, bus sumažinama depresija ir nerimas. Daktarė Donaghue teigia, kad masturbacija gali padėti kiekvienam nuo nemigos ir nuo neramumo. Masturbacijos metu yra išskiriamas oksitocinas ir endorfinas, bei po masturbacijos žmonės gali jaustis ramesni ir patiria mažiau streso. Vyrai ir moterys teigia, kad į savo nakties rutiną įtraukę masturbaciją gali jaustis geriau, o masturbatoriai naudojami, kad būtų pasiekiamas greitesnis orgazmas.

Sekso žaislai padeda patenkinti santykius

Poros, kurios savo lovoje naudoja kokią nors įvairovę yra linkę į geresnius ir nuoširdesnius santykius. Naujų seksualinių pastangų išbandymas padeda sumažinti nuobodulį ir sumažina apgaudinėjimo tikimybę, bei pagerina partnerių bendravimą. Kuomet poros pradeda kažką naujo, tai juos paskatina į gilesnį bendravimą, kuris būtinas santykiams ir bendrai partnerystės sveikatai.

Daktaras Donaghue teigia, kad sekso žaislai yra saugus ir patikimas būdas išlaikyti aštrumą lovoje.

Sekso žaislai padeda susidoroti su seksualine disfunkcija

Nuo seksualinės disfunkcijos gali nukentėti ne tik vyrai, tačiau ir moterys. O šioje vietoje sekso žaislai gali ištiesti jiems ranką. Sekso žaislai gali padėti sprendžiant įprastas seksualines problemas, tokias kaip erekcijos disfunkcija ir nerimas dėl veiklos.

Jeigu vyrai ir moterys išmoks pasiekti kulminaciją masturbacijos metu su žaislais, tuomet tai suteiks jiems daugiau pasitikėjimo ir lengviau pasieks orgazmą su savo partneriais.

Svarbu paminėti, kad sekso metu neturėtų būti vienintelis tikslas orgazmas. Orgazmas yra tik tarsi vyšnia ant torto. Jūs turite viską tyrinėti, o sekso žaislai padės jums paįvairinti jūsų kelionę.

Total
0
Shares
Related Posts