Jei artimiausiu metu planuojate pirkti arba parduoti savo būstą, tuomet tikriausiai esate gavę patarimus, kad reikėtų dirbti su nekilnojamo turto agentūra Kaune. Tokio tipo agentūros paskiria jums brokerį, kuris atlieka pareigas panašias į tarpininkavimo tarp pirkėjo ir pardavėjo. Daugiau nei 50 procentų asmenų perka nekilnojamą turtą su brokerių pagalba.

Kas yra NT brokeris?

NT brokeris Kaune yra profesionalas, kuris padeda pirkėjams ir pardavėjams atlikti NT sandorius. Tarkime jūs esate pirkėjas ir ieškote sau būsto, tad brokeris atstovaus jus, derėsis kainą ir gali atrasti tinkamiausią pasirinkimą. Jų pajamos priklauso nuo užbaigtų sandorių, nes nuo to gauna sutartą komisinį mokestį. Jeigu jūsų pasirinktas brokeris išlieka su jumis iki sandorio pabaigos, tuomet turėsite jam sumokėti sutartą mokestį.

Taip pat jie padeda ir asmenims parduoti jų turimą nekilnojamą turtą.

Kokias pareigas atlieka NT brokeriai?

Brokerių atliekamos pareigos gali priklausyti nuo jūsų susitarimo.

Bendros NT brokerio pareigos

Profesionalus brokeris atlieka kur kas daugiau pareigu nei tik padėti nupirkti ir parduoti būstą. Dažnai jie atlieka šias pareigas:

  • Atvirų durų rengimas ir planavimas.
  • Susitikimas su potencialiais pirkėjais ir NT aprodymas.
  • Naudoja kelis skirtingus portalus, kuriuose reklamuoja jūsų parduodamą turtą.
  • Lygina kainas su kitais parduodamais turtais, kad įvertintų tinkamiausią kainą.
  • Planuoja turto apžiūros laikus ir juos aprodo.
  • Reikalingų dokumentų parengimas ir jų pildymas.
  • Informacijos siuntimas savo klientams.

Yra labai daug priežasčių, kodėl rekomenduojama samdyti nekilnojamo turto brokerį pirkimo ir pardavimo metu. Jūs gaunate ne tik patirties iš ilgamečio profesionalo, bet galite įgauti ir naujų žinių ir naudingų patarimų.

Jeigu pardavinėjate savo NT, tuomet jūsų brokeris stengsis, kad gautumėte geriausią kainą.

Ar verta naudotis NT brokerio paslaugomis?

Jeigu norite sutaupyti tam tikrą pinigų sumą, tuomet tikriausiai svarstote, kad viską galite atlikti patys. Jums nebūtina samdyti profesionalų brokerį pirkimo arba pardavimo metu. Tačiau jie gali padėti supildyti reikiamus dokumentus ir užtikrinti, kad juose viskas yra tvarkinga. Kartais menkiausios klaidos gali pridaryti tiek nuostolių, kad jums būtų buvę pigiau nusisamdyti brokerį.