Kokie gali būti skolų pardavimo variantai?

Tam tikri procesai gali būti nelabai malonūs arba jiems skirti pakankamai laiko negalite, tada geriausia juos perleisti profesionalams, kurie galės pagelbėti konkrečioje situacijoje. Lygiai tas pats gali nutikti ir su skola. Jeigu pinigus reikia atgauti kaip įmanoma greičiau, o skolininkas net nesiruošia eiti į derybas ir laužo visus susitarimus, tuomet vienas iš greičiausių būdų sutvarkyti visą situaciją yra skolų pardavimas. Būtent apie jo pardavimo būdus plačiau papasakosime šiame straipsnyje.

Skolos pardavimas iš karto

Toks skolos pardavimas labiausiai tinka tiems klientams, kuriems pinigai reikalingi labai greitai ir daugiau nebegali laukti ir bandyti tartis su skolininku. Tokia įmonė, kuri perims skolą, pinigus galės sumokėti iš karto ir tuomet ši bėda bus pamiršta ir su šia skola daugiau nebeturėsite jokių sąsajų. Aišku, reikia nepamiršti ir tai, kad visas skolų pardavimas turės būti patvirtintas ir per numatytą terminą įmonė perves sutartą sumą už šią skolą.

Skolos pardavimas atidedant mokėjimą

Jeigu suma nėra reikalinga greitai, tai tuomet galima rinktis skolos pardavimą su atidėjimu. Tai reiškia, kad bus sutarta atitinkama suma, kurią bus galima grąžinti tada, kai skola bus atgauta iš skolininko. Toks variantas yra patogus, nes pirmiausia yra patvirtinamas skolos pardavimas ir pagal nustatytą kainą vykdomas ikiteisminis, o jei reikalingas, tai ir teisminis skolos išieškojimas. Klientas gali nesirūpinti jokios veiksmais, nes visą tai padarys įmonė, kuri iš jo nusipirko turimą skolą. Tačiau jis per tam skirtą sistemą gali stebėti visą informaciją, kaip vyksta procesas. Norint turėti tokį skolos pardavimą, nereikia mokėti jokių papildomų mokesčių.

Variantai, kai skola gali būti parduodama iš karto, o kada turi būti atidedama

Daugelis mano, kad skolos pardavimas iš karto sumokant nustatytą sumą yra geriausias galimas variantas, tačiau ne visada toks procesas yra įmanomas. Tad toks variantas tinka tada, kai:

  • yra pateikiami visi reikiami dokumentai ir skolos pagrįstumui nekyla nei menkiausios abejonės;
  • skolos atgavimas nėra sietinas su kliento asmeniu;
  • žinoma, kad skolininkas turi tam tikro turto. Jeigu jis turi įvairių įsiskolinimų, sąskaitos areštuotos, tuomet toks variantas nėra galimas.

Skolos pardavimas atidedant mokėjimą gali būti vykdomas tada, kai:

  • yra pateikiami visi reikiami dokumentai, bet skolininkas turi skolų ar yra nemokus ir neatitinka vertinančios įmonės keliamų reikalavimų;
  • netenkina pasiūlymas, kuris yra pateikiamas parduoti skolą už nustatytą sumą.