Kortų žaidimai yra puikus būdas, kaip praleisti laiką turiningai bei suartėti su šeima ar draugais. Visgi kortų žaidimų yra labai daug, todėl tam tikrais atvejais sudėtinga pasirinkti, kuris iš jų bus tinkamiausias. Siūlome apžvelgti kortų žaidimus ir pasirinkti tą, kuris labiausiai tiktų.

Tūkstantis

Vienas iš populiariausių žaidimų yra tūkstantis. Nepaisant to, kad taisyklės yra šiek tiek sudėtingos ir reikia laiko, kol jas žaidėjai perpranta, tūkstantis yra ne tik be galo įdomus žaidimas, bet ir azartiškas. Tad jei mėgstate azartiškus žaidimus, turėtumėte iš karto pasidomėti taisyklėmis ir rasti pažįstamų, kurie sutiktų žaisti.

Pasjansas voras

Jei nei karto negirdėjote apie pasjansą vorą, tuomet greičiausiai nemėgstate kortomis žaisti internetu. Pasjansas voras yra turbūt vienas populiariausių žaidimų, kuriuos galima žaisti internetu. Tai ne tik labai įdomus žaidimas, bet ir sukeliantis priklausomybę. Žinoma, gerąja to žodžio prasme. Vos tik pradėsite jį žaisti tikrai nebenorėsite sustoti.

Durnius

Turbūt vienas lengviausių, tačiau tuo pačiu ir įdomiausių žaidimų yra durnius. Kortų žaidimai gali būti labai azartiški, durnius tikrai sukelia azartą, ypač tiems, kurie mėgsta laimėti. Žaisdami durnių galėsite ne tik smagiai leisti laiką, bet ir konkuruoti su draugais.

Karuselė

Kitas žaidimas, kurį turite išmėginti, karuselė. Tai įdomus žaidimas, kuris ne tik maloniai nuteikia, bet ir leidžia smagiai praleisti vakarą.

Kur žaisti?

Žaisti galite tiek namuose su draugais, tiek internetu. Jei žaisite internetu, būkite atidūs, kadangi ne visos svetainės yra saugios. Kai kurie tinklapiai gali prašyti užmokesčio, jog galėtumėte žaisti žaidimus. Visgi neverta mokėti, kadangi galima rasti daug nemokamų tinklapių, kur galima žaisti žaidimus. Kortų žaidimai internetu gali būti puikus pasirinkimas tiems, kurie turi nedaug laiko, todėl žaidimui gali skirti vos kelias minutes per dieną. Tokiu būdu žaisti su draugais būtų sudėtinga, kadangi vien tik susitikimas truktų ilgiau. Taip pat internetu verta žaisti tiems, kurie nori ne tik žaisti kortų žaidimus, bet ir iš to šiek tiek uždirbti.