Mechaniniai vandens filtrai ir kodėl jie būtini 

Šiandien dėl vandens kokybės kyla labai daug diskusijų ir nors sveikatos apsaugos ministerija sako, kad Lietuvos vanduo yra švarus ir saugus vartoti, vis dar nemažai nusiskundimų gauna regioniniai vandens tiekėjai dėl nešvarumų vandenyje, dėl padidėjusios geležies kiekio, nemalonaus kvapo, priemaišų, kvapų, kalkių ir kitų vandens kokybę gadinančių požymių. 

Nešvarus vanduo yra nesaugus vanduo, o be jo mes tiesiog negalime funkcionuoti, mūsų organai negali tinkamai veikti, imame sirgti, mūsų imuninė sistema silpsta. Todėl, jei nenorime laukti, kol mūsų geriamo vandens tiekėjai imsis nuolatinių veiksmų saugiam ir švariam vandeniui užtikrinti, tai gana lengva ir ganėtinai nebrangiai galime padaryti ir patys. 

Vandenyje priemaišos, nuosėdos, smėlis, kiri nešvarumai atsiranda dėl įvariausių aplinkos veiksnių, tokių kaip statybos, žemės ūkis, kasinėjimai, vamzdynų valymai ir jų remontai, keitimai ir kita. Mechaniniai vandens filtrai atlieka pirminį vandens valymo veiksmą, kai iš vandens filtras sulaiko net ir smulkiausias priemaišas ir nuosėdas, o po to jau vanduo toliau keliauja į kitą vandens valymo stadiją, kuri priklauso nuo jūsų atlikto vandens tyrimo rezultatų. 

Tiesa, svarbu paminėti, kad vandens tyrimas gali būti atliekamas bet kada, kada jaučiate poreikį, nes jis parodys, koks yra jūsų vanduo ir po to galėsite rinktis veiksmus, priemones ir įrengimus tolimesnėms vandens valymo stadijoms. 

Atraskite: Aquafilter mechaniniai vandens filtrai internetu

Kur kreiptis ir kiek kainuoja mechaniniai vandens filtrai? 

Jei pastebėjote, kad jūsų vandens kokybė pakito, vertėtų nelaukti blogėjančios padėties ir kreiptis į artimiausią, patikimą vandentvarkos specialistą ar įmonę, kuri turi ilgametę darbo patirtį, neretai prekiauja ir visais reikiamais įrengimais, tokiais kaip geriamo vandens sistemos, minkštinimo filtrai, nugeležinimo filtrai, įvairūs priedai. Svarbu atkreipti dėmesį, kad gautumėte ir visas serviso paslaugas bei garantinį, o galbūt net ir pogarantinį aptarnavimą. 

Mechaninis vandens filtras kainuoti gali nuo 200 eurų iki 2000 eurų, o gal ir daugiau. Kai toks didelis kainų skirtumas, verta pirmiausia pasikonsultuoti su savo srities specialistais, kurie nepuls pirmiausia siūlyti brangiausio įrengimo, o ieškos tik tokio, kuris tiks išspręsti individualią jūsų problemą. 

Koks mechaninis vandens filtras yra populiariausias? 

Dažniausiai pirkėjai renkasi mechaninius vandens filtrus su aktyvuota anglimi, kuri padeda sugaudyti net ir smulkiausias pašalines daleles iš vandens. Šį įrengimą paprastai renkasi vartotojai, kurie siekia itin efektyvaus ir ilgalaikio sprendimo, siekia visam laikui pamiršti apie vandens kokybės rūpesčius. Šis įrengimas – tai investicija ilgam, tačiau atsipirks greitai, nes tiekiamas švarus vanduo bus ne tik sveikas jums, tačiau ir apsaugos jūsų aplinką, prietaisus nuo gedimų, suvartosite mažiau vandens ir elektros energijos.  

Total
0
Shares
Related Posts