Kad ir kokio tipo teksto vertimo Jums reikia – be specialisto čia nepavyks apsieiti. Žinoma, džiugu ir patogu, kad šiuo metu daugelis įmonių teikia galimybę gauti vertimus internetu. Tai padeda sutaupyti daug laiko, galiausiai, nereikia vykti iki konkretaus miesto, kuriame yra biuras.

[powerkit_toc title=“Turinys:“ depth=“2″ min_count=“2″ min_characters=“1000″ btn_hide=“false“]

Tačiau tikrai ne visi biurai gali versti tokius tekstus, kurių Jums reikia. Štai medicininių dokumentų vertimas reikalauja ne tik žodžių žinojimo, tačiau ir detalaus terminų išmanymo. Ne veltui yra sakoma, kad geras vertėjas turi bent jau dalinai dirbti medicinos sferoje.

Kokie yra Jūsų poreikiai?

Daugeliui atrodo, kad medicininių dokumentų vertimas yra labai brangus. Taip, jis kainuoja, tačiau tikrai negalime sakyti, kad tai yra labai brangi paslauga. Viskas priklauso nuo to – koks tai tekstas, kokios apimties ir tuo pačiu – kurio vertimo biuro paslaugomis planuojate pasinaudoti.

Praktika tokia, kad dažniausiai apsimoka tartis su tais, kurie sutinka smulkmenas suderinti internetu. Tai yra komanda specialistų, kurie dažniausiai neturi biuro, tad jiems nereikia išlaikyti patalpų. Dėl to jie siūlo paslaugas kur kas pigiau, o klientas  – laimi. Jis gauna geras paslaugas, tai yra, geros kokybės vertimą, kuris nėra labai brangus.

Medicininių vertimų kaina

Žinoma, medicininių dokumentų vertimas kainuoja labai įvairiai priklausomai nuo daugelio aspektų. Visada geriausia pateikti dokumentą ir savus lūkesčius biurui, o jie įvertinę pateiks įkainius. Kainas dažniausiai lemia šie aspektai:

  1.     Pirmiausia lemia dokumento arba kito teksto apimtis.
  2.     Kada jį reikia gauti, tai yra, terminas.
  3.     Kokios yra kalbų kombinacijos.
  4.     Ar daug yra grafikų?
  5.     Žinoma, ar daug lotyniškų terminų.
  6.     Ir panašiai.

Šios sferos vertimas reikalauja gero specialisto, tad tikrai negalima taupyti. Visada siūlome kuo detaliau skaityti paslaugų teikiamos sutartis. Taip pat galima remtis kitų žmonių patirtimis ir komentarais, kurie gali padėti jums geriau suprasti – ar vienos arba kitos įmonės teikiamos paslaugos yra geros ir ar verta jomis pasinaudoti. Juk norisi mokėti už kokybę, taip?