Originalios idėjos romantiškai vakarienei Vilniuje.

Kokių originalių idėjų romantiškai vakarienei Vilniuje? Kaip dėl vakarienės viename iš daugelio miesto restoranų ant stogo? Arba, jei norite intymesnės aplinkos, išbandykite jaukią lietuvišką taverną. Taip pat viena puiki idėja, kuria galite pasinaudoti šiltuoju metu laiku – piknikas su maistu iš mėgstamiausios kavinukės ant Tauro kalno.

Pasirinkimų gausa:

Sostinėje galite rinktis daugybė restoranų, kuriuose galima paragauti ne tik lietuviškų, bet ir tarptautinių patiekalų. Romantiškai vakarienei rekomenduojame rinktis vietą, kurioje vyrauja atpalaiduojanti atmosfera ir atsiveria gražūs vaizdai.

Tokių vietų ieškoti galite senamiestyje, aplink katedros aikštę arba Naujamiestyje. O mūsų pamėgtos vietos,  kur pavalgyti Vilniuje sąrašas čia:

  • Pachama Dinner club Tai naujas ir labai populiarus restoranas Vilniuje, įsikūręs pirmutiniame viešbučio “Pachama” aukšte. Čia yra gražus vaizdas į miestą, o vakarienės meniu keičiasi kiekvieną savaitę.
  • Telegrafas. Restoranas su gražia sodo terasa, kuriame galite mėgautis ne tik lietuviškais, bet ir tarptautinės virtuvės patiekalais. Meniu keičiasi sezoniškai, todėl visada galite išbandyti ką nors naujo.
  • Gastronomika. “Michelin” žvaigždute įvertintas restoranas, kuriame siūlomi šiuolaikiški lietuviškos virtuvės patiekalai. Meniu įkvėptas sezoninių ingredientų ir reguliariai keičiamas.
  • Imperial. Tai restoranas, kuriame galite paragauti įvairių šalių skirtingų virtuvių patiekalų. Čia yra graži aplinka ir nuostabi atmosfera mėgautis vakarienės metu.

Tai yra tik keletas mums labiausiai patikusių pavyzdžių, kur kur pavalgyti Vilniuje. Visų vietų aprašyti beveik neįmanoma, todėl geriausia patiems susirasti mėgstamiausias. O jeigu norite sužinoti, kurie restoranai Vilniuje šiais metais tapo populiariausiais, spauskite ant nuorodos.

Kita informacija apie restoranus.

Atminkite tai, jog kas tinka mums, nebūtinai tiks ir Jums. Tai gali priklausyti nuo įvairių veiksnių: lėšų, laiko, skonio . Tai svarbu žinoti renkantis restoraną. Kaip ir visose sferose, svarbiausia žinoti kas Jums patinka. O jei nesate tikri, kokį restoraną pasirinkti, visada galite klausti kitų žmonių nuomonės.

Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie restoranus ir jų įvairovę, galite pasinaudoti TripAdvisor programėle. Čia rasite ne tik restoranų apžvalgas, bet ir kitą naudingą informaciją.

Tikimės, jog straipsnis buvo naudingas, lauksime Jūsų nuomonių bei pasidalinimų.

Total
0
Shares
Related Posts