[powerkit_toc title=“Turinys:“ depth=“2″ min_count=“2″ min_characters=“1000″ btn_hide=“false“]

Feeder ritės  iš zvejojam.lt – tai nepamainomas pagalbininkas žvejui, leidžiantis žvejoti ne tik lengviau, bet ir patogiau. Tačiau ritės nėra pigios, todėl prieš perkant kiekvienas žvejas turi atidžiai pagalvoti, ko jis nori ir atsižvelgti į tam tikrus dalykus.

Profesionalas ar mėgėjas?

Feeder ritės nėra pigi prekė, todėl prieš perkant būtinai turite pagalvoti, kam ji bus skirta. Jeigu esate mėgėjas, kuris žvejoti pradėjo visai neseniai, tuomet greičiausiai jums nereikia iš karto griebti brangiausią ritę. Pasirinkite kiek pigesnę, kuri bus kokybiška, tačiau ne per brangi. Tokios Feeder ritės neretai būna kiek paprastesnės, tačiau kokybe nenusileidžia brangesnėms ritėms. Profesionalams siūlome negailėti pinigų ir pirkti tik aukštos kokybės rites. Tokios ritės ne tik padės lengviau žvejoti, bet ir darbą pavers tikru malonumu. Na, o tiems, kurie nėra profesionalai, tačiau į žvejybą žiūri labai rimtai, siūlome taip pat rinktis brangesnes rites. Jeigu norite sugauti daug žuvų, nepagailėkite ir investuokite daugiau į ritę.

Kiek laiko norite skirti žvejybai?

Kuo geresnę Feeder ritę pasirinksite, tuo mažiau laiko teks praleisti žvejyboje. Deja, bet žvejo įgūdžiai nevisada padeda pagauti žuvis. Kartais laimikių sugauti netenka dėl kitos priežasties – prastų darbo įrankių. Būkite atsargūs ir neskubėkite rinktis ritės. Atsižvelkite ne tik į kainą, bet ir kitus dalykus. Pavyzdžiui, atsiliepimus. Jeigu turite draugų, kurie užsiima žvejyba, pasidomėkite, ką jie naudoja. Na, o jeigu tokių draugų neturite, tuomet nenusiminkite, internete galima rasti daug informacijos, kuri padės ne tik apsispręsti, kurią ritę pasirinkti, bet ir rasti pigesnes kainas siūlantį pardavėją.

Koks biudžetas?

Perkant ritę būtinai pagalvokite, kiek galite jai skirti. Feeder ritės nėra pigios, todėl pagalvokite, ar šiuo metu apskritai galite sau leisti įsigyti naują ritę. Pagalvokite ne tik apie kainą, bet ir kitus dalykus. Pavyzdžiui, kiek ji jums tarnaus? Akivaizdu, kad brangesnės ritės ne tik geriau atlieka darbą, bet ir ilgiau išlieka kokybiškos. Dėl to, jeigu norite pasirinkti tinkamai, neskubėkite.