Vis dažniau suaugusiam asmeniui prireikia masažo, kad jis galėtų atsipalaiduoti, tačiau ne kiekvienas gali leisti sau vaikščioti pas profesionalius masažistus. Profesionalūs masažuotojai kainuoja ne menkas sumas ir su jais reikia derinti laiką, o užimtumai dažnai būna dideli. Pagal visas rekomendacijas, masažą rekomenduojama atlikti bent kartą per savaitę, o jeigu sportuojate arba dirbate fizinį darbą, tuomet rekomendacija atlikti masažą du kartus per savaitę. Sau pasidaryti masažą reikia daug pastangų ir energijos, o po darbo tikrai niekas nenori išeikvoti paskutinių jėgų. Elektrinis masažuoklis yra puikus pirkinys, kuris padės jums atlikti profesionalius masažus už tikrai patrauklią kainą.

Ką reikėtų žinoti apie masažuoklius?

Masažuokliai dažniausiai yra skirstomi į tam tikras kūno kategorijas, todėl galite nusipirkti masažuoklį, kuris masažuos būtent jūsų nugarą. Jeigu perkamas tam tikros kūno dalies masažuoklis, tuomet reiškia, kad kitų kūno dalių tikriausiai nepamasažuosite. Tarkime nusipirkus masažo kėdę, jūs galite atlikti masažus nugarai ir sėdmenims, tačiau rankų masažo jau nepasidarysite. Jeigu jus domina viso kūno masažuoklis, tuomet rekomenduojama pirkti rankinius pistoletus, su kuriais galite atlikti masažus visose kūno dalyse ir sunkiai pasiekiamose kūno dalyse.

Jeigu perkate naują masažuoklį, rekomenduojama atkreipti į jo visas charakteristikas. Atkreipkite dėmesį į funkcijas.

Kyla problemų išsirenkant tinkamą masažuoklį? Tuomet drąsiai kreipkitės į parduotuvės konsultantus, kurie padės jums lengviau išsirinkti tinkamą masažuoklį.

Kas kiek laiko reikia naudoti masažuoklius?

Masažuoklius galite naudoti nors ir kiekvieną dieną. Tačiau jeigu norite pagerinti savo lankstumą, miegą ir kitus naudingus faktorius, tuomet rekomenduojama laikytis tokio grafiko:

Asmenims dirbantiems prie stalo ir patiriantiems stresą – 2 masažai per savaitę

Sportuojantiems asmenims – kartą per savaitę

Nemigos kamuojantiems asmenims – kartą per savaitę

Kuomet atliekama daug fizinių pratimų ir dirbamas fizinis darbas – 2 arba 3 kartai per savaitę

Jeigu patiriamos sąnarių, nugaros ir migrenos problemos – 2 kartus per savaitę. Taip pat po 5 savaičių naudojimo, galite mažinti seansų skaičių iki vieno per savaitę. Tačiau jokiais būdais nenustokite naudoti masažuoklio, jeigu norite jausti tinkamą naudą.