Daugelis žmonių namuose turi užsilikusias kasetes, kuriose užfiksuoti įvairūs gyvenimo įvykiai, tokie kaip gimtadienio šventės, vestuvės ar krikštynos. Ilgainiui aparatai, per kuriuos buvo galima stebėti visus įrašus išnyko, nes atsirado daug išmanesni prietaisai. Taigi dabar tokios kasetės guli kažkur giliai rūsiuose ir renka dulkes. Tačiau net ir tokius senus daiktus galima prikelti naujam gyvenimui, o tiksliau, jų turimą informaciją perkelti į šiuolaikinę laikmeną.  Atsiveria galimybės žiūrėti senus video įrašus tiesiogiai per TV, mp4 formatu. Apie tai plačiau ir papasakosime šiame straipsnyje.

Ar atliekant skaitmeninimo darbus suprastėja vaizdo kokybė?

Tikriausiai kiekvienam labai svarbu failuose išsaugoti kokybę. Nors anksčiau darytuose vaizdo įrašuose labai geros kokybės nereikėjo tikėtis, tačiau kokia ji bebūtų, ją išsaugoti tikrai norisi. Taigi video kasečių skaitmeninimas jos tikrai nesugadins. Aukščiausios rūšies technologijos leidžia labai kruopščiai perkelti visą informaciją iš kasetes į kitą laikmeną. Tad jeigu visoje eigoje nebus susiduriama su nesklandumais, tai visa video medžiaga bus perkelta sėkmingai išlaikant panašią arba tokia pat kokybę.

Kokios kainos vyrauja norint pasinaudoti video kasečių skaitmeninimo paslauga?

Pats pagrindinis kriterijus, nuo kurio priklauso šios paslaugos kaina yra video trukmė. Kuo ji bus ilgesnė, tuo kaina atitinkamai augs. Aišku, kiti dalykai taip pat turi įtakos kainai, kurią reikės sumokėti, tai gali priklausyti nuo:

  • video kasetės būklės. Jeigu ji bus apgadinta, užsinešusi pelėsiu, tuomet reikės atlikti papildomus darbus ir taip automatiškai kaina augs.
  • kadangi į kiekvieną laikmeną įrašymo būdas yra skirtingas ir užima skirtingą laiko tarpą, tai ir kainai tai gali turėti įtakos. Vienas tokio pat video perkėlimas gali trukti valandą, o norint perrašyti į kitą laikmeną tokio pat ilgio failą galima sugaišti apie valandą.
  • jeigu norima papildomų paslaugų, už jas taip pat reikės susimokėti. Galima pridėti įvairias papildomas paslaugas, į kurias gali įeiti muzikos įrašymas ant tam tikrų video kadrų ir panašiai.

Ar įmanoma perkelti video medžiagą iš pažeisto kasetės?

Kadangi kasetės nėra šių laikų išradimas, o jos skaičiuoja jau net keletą dešimtmečių, tad natūralu, kad jos jau susidėvėjo ar buvo pažeistos. Kuriant įvairius prietaisus, kurie padeda perkelti visą informaciją, apie tai taip pat pagalvojo. Tad net jei video juostoje yra išblukimų ar tarpais ji yra sugadinta taip, kad jos tikrai nebus įmanoma atkurti, tai nebėda. Specialistai gali rasti įvairius sprendimus, kurie leis net nepastebėti, kad buvo kažkas pakeista. Aišku, gali nutikti ir taip, kad tam tikrose vietose, vieno ar kito kadro trūks, nes juosta buvo per daug pažeista ir ją teko kirpti.

Skaitmeninimo paslaugas galite užsisakyti tinklapyje https://videoaudioskaitmeninimas.lt