Linas – tai natūralus audinys. Iš jo jau prieš tūkstančius metų buvo pradėta siūti rūbus. O šiomis dienomis, mūsų laikais, Linas laikomas elegantišku, patvariu, ilgalaikiu audiniu, kuris ypatingai vertinamas kaip ekologiškas, istoriškai artimas kiekvienam lietuviui. Lino rūbus labai patogu dėvėti vasaros sezonu. Tai yra todėl, kad Lino savybė – puikiai sugerti drėgmę ir net vėsinti kūną. Lininiai rūbai – puikus pasirinkimas karštai vasaros dienai. Šis audinys ypatingai gerai sugeria drėgmę, todėl labai gerai tinkamas naudoti virtuvėje ir vonioje, pirtyse, baseinuose. Taip pat svarbu žinoti, kad dėvint lininius rūbus, oda mažiau prakaituoja, nešunta. Tai labai svarbu žmonėms linkusiems į alergiją ar egzemą. Žinoma, Lino audiniai yra linkę glamžytis, todėl kartais audinio sudėtyje būna vilnos ar poliesterio, kad būtų mažinamas audinio polinkis glamžytis. Nors lininiai rūbai lengvai susiglamžo, tačiau nereikia pergyventi – jie lengvai ir lyginasi.

Kaip jau buvo minėta, linas – ekologiškas audinys. Jį gaminant – nelieka jokių atliekų ir nedaro jokios žalos gamtai ar ekologijai – savaime suprantama- nedaro jokio neigiamo poveikio. Visi gaminiai, kurie pagaminti iš lino, yra biologiškai skylantys ir gamtoje lengvai suyra. Jei norėtumėte palyginti audinių patvarumą – nustebtumėte, nes linas net tris kartus stipresnis nei medvilnė.

Lino priežiūra nėra sudėtinga. Įsigyti Lino audiniai internetu, prižiūrimi paprastai. Skalbti galima tiek rankomis, tiek skalbimo mašinoje. Rekomenduojama skalbimui naudoti trisdešimties laipsnių temperatūroje, nenaudojant jokių balinančių priemonių, nes šios gali sugadinti audinio struktūrą. Džiovinimui galime rinktis arba natūralų džiovinimą, arba džiovyklę – pasirinkus žemą temperatūrą. Žinoma, natūraliam audiniui visada rekomenduojama ir natūralų džiovinimo būdą, kai nestipriai nugręžus audinį, jis pakabinamas ir leidžiama nuvarvėti. Lyginti lino audinių yra nerekomenduojama. Šis audinys linkęs natūraliai glamžytis ir tai yra jo išskirtinumas. Nelyginant yra išlaikomas natūralus audinio minkštumas.

Pasirinkę lininius rūbus vasaros sezonui – neapsirinksite. Tai stilingas, visiškai natūralus ir kokybiškas, malonus dėvėti audinys, iš kurio galite pasiūti išskirtinius, šiuolaikiškus rūbus. Audinius internetu galite išsirinkti ir įsigyti greitai ir paprastai.