Jau yra sukurta daug prietaisų, kurie gali palengvinti kasdienį gyvenimą. Jie taip pat gali užtikrinti komfortabilumą. Ne išimtis yra ir oro drėkintuvas. Jo pagalba galime pamiršti namų drėkinimą įvairiomis sąlygomis, tai yra dėti drėgnus medžiagos gabalus ant radiatoriaus arba laikyti vandenį atviruose induose, kad jis pamažu garuotų ir taip galėtų bent šiek tiek pagerinti oro būklę namuose.

Kodėl sausas oras kenkia?

Sausas oras gali būti tiek žiemos sezonu, kada patalpos yra šildomos ir jose dingsta drėgmė, taip ir šiltuoju metu sezonu, kai labai dažnai namuose yra įjungtas oro kondicionierius. Sausas oras gali iššaukti įvairias problemas, tokias kaip kvėpavimo takų sutrikimai, burnos džiūvimas, sausėjančios akys, pleiskanojanti oda, be to, netinkamas oras gali trikdyti ir miego kokybę. Per mažas drėgmė lygis namuose gali būtų priežastis, kodėl labai dažnai susergame peršalimo ligomis arba gripu. Esant optimaliam drėgmės lygiui, galima išvengti įvairių ligos problemų, oras teigiamai veiks mūsų organizmą. Be to, pakankamas drėgmės lygis yra ypač svarbus tiems, kas skundžiasi pačiomis įvairiausiomis kvėpavimo alergijomis.

Galima pamiršti kitus drėkinimo būdus

Drėkinti namų orą galima ir pačiais įvairiausiais būdais, tai yra laistomi augalai, gaminamas maistas, džiaustomi drabužiai – tai tik keletas būdų, kaip galima padidinti drėgmę namuose. Nors tokius darbus darome gan dažnai, bet vargu ar tai tikrai gali padėti pagerinti oro būklę. Ir toks efektas yra trumpalaikis, tad po neilgo laiko tarpo oras vėl taps sausas. O dėl to, kad sudrėkinti orą, papildomai tikrai neskalbsime skalbinių, jeigu jų nėra susikaupę. Tad, kad nereikėtų sukti galvos ir sudrėkinti orą namuose galėtumėte be didelio vargo, pravartu turėti oro drėkintuvą. Beje, daugelis mano, kad lango atidarymas namuose gali padidinti drėgmę, ypač, šaltuoju metų sezonu. Toks būdas ne kiek sudrėkina namų aplinką, bet labiau ją pravėdina ir išvalo orą nuo susikaupusių bakterijų.

Gali atlikti ir kitas funkcijas

Gerai išvystytos technologijos leidžia gaminti prietaisus, kurie gali atlikti ir kelias funkcijas. Oro drėkintuvas gali taip pat ne vien tik drėkinti orą. Vis labiau šis prietaisas populiarėja su papildoma funkcija, tai yra jis vienu kartu gali ir drėkinti ir valyti orą. Tai dar labiau apsaugo jūsų namų aplinką nuo susidarančių bakterijų ir galite būti tikri, kad gyvenate tikrai saugioje aplinkoje ir jokie virusai jums nebaisūs.