Renkantis būstą vienas svarbiausių aspektų tampa statybos metai. Gali atrodyti, kad senesni būstai kainuoja pigiau, tačiau naujesni dažniausiai geresnės kokybės. Nėra vieno aspekto, reikia vertinti labai įvairiai. Taip, nauji butai Vilniuje šiuo metu sulaukia kur kas daugiau dėmesio, tačiau reikia ir juos vertinti gana atidžiai, kad pavyktų rasti tikrai geriausią kainos ir kokybės santykį.

Kinta kaina

Daugeliui iki šiol atrodo, kad nauja statyba turi kainuoti kur kas daugiau nei sena, tad dažnas net neperžiūri variantų, kurie tikrai gali būti gana neblogi. Išties, net ir naujos statybos butai, kurie yra pilnai įrengti, gali būti gana pigūs, pigesni nei sena statyba, kadangi įkainiai kinta priklausomai nuo daugelio veiksnių. Galiausiai, nauja statyba dažniausiai nebereikalauja jokių papildomų investicijų, kai tuo tarpu sena, deja, dažniausiai su metais labai išaugina išlaidas.

Norisi darnios bendruomenės

Daugeliui žmonių naujos statybos butai labiau patinka ir dėl to, kad jose dažniausiai apsigyvena tokie žmonės, kurie taip pat nori bendrauti, kartu kurti gražią bendruomenę. Žinoma, jokiu būdu nesakome, kad senos statybos namuose žmonės ne tokie malonūs, tačiau tendencija rodo, kad juose dažniausiai gyvena daugiau senyvo amžiaus asmenų, kurie nėra linkę bendrauti.

Nauji butai – miesto ribose?

Taip pat gana dažnas mitas, kad naujos statybos butai niekada nebus gerose lokacijose, kadangi paprasčiausiai pačiame mieste jau nebėra laisvų žemės sklypų. Tai nėra tiesa. Senos statybos butai, kaip ir naujos, gali būti labai įvairiose vietose, tad ir rasite tikrai labai įvairius variantus. Džiugu, nes tuomet rasti geriausią kainos ir kokybės santykį bus lengviausia.

Ko tikisi lietuviai?

Džiugu, kad tautiečiai sutinka mokėti vis daugiau, kad galėtų džiaugtis tokiais namais, kurie yra ne tik tobuli pagal jų lūkesčius iki mažiausių smulkmenų, tačiau taip pat ir kurie yra gerose vietose, tai yra, leidžia gyventi ramiai ir saugiai nesukant galvos.

Kiekvieno žmogaus poreikiai kinta, tad svarbiausia, kad jis rastų tokius namus, kurie jam kelia geriausias emocijas, kurie suteikia tą saugumą, kurį ir turi garantuoti namai. Tai tikrai padarys gyvenimą kur kas geresniu.