[powerkit_toc title=“Sužinosite“ depth=“2″ min_count=“2″ min_characters=“1000″ btn_hide=“false“ default_state=“expanded“]

Nuostabi veja nereikalauja nei daug laiko, nei pastangų. Reikia tik žinojimo – kaip galima tokia džiaugtis ir tuo pačiu tinkamos įrangos, kuri dažniausiai optimizuoti darbus ir padaro juos ne tik greitesniais, tačiau taip pat ir galinčiais pasiekti geresnį rezultatą.

STIHL sodo technika internetu siūlo labai plačią įvairios įrangos pasiūlą nuo kultivatorių iki sodo traktoriuko, kitos įrangos, kuri gali padėti jums prižiūrėti veją. Ir svarbu rasti techniką, kuri padės ją pjauti itin greitai ir patogiai. Žoliapjovės kaina yra labai įvairios, tad jas rinktis reikia itin atsakingai.

Žoliapjovės pasirinkimas

Vejos priežiūra prasideda nuo labiausiai tinkamos įrangos, kurios galimybės plačios ir galinčios padėti bet kokius darbus atlikti kur kas našiau. Pirmiausia siūlome žiūrėti – koks tipas Jums labiausiai tinka: nuo roboto iki traktoriuko. Taip pat įranga turi būt vertinama savo galingumu, pjovimo pločiu, galiausiai, energijos poreikiu bei sąnaudomis, kurios gali būti didesnės arba mažesnės.

Reikia ir trimerio

Nors žoliapjovė vejos priežiūros darbuose yra pati svarbiausia, tačiau taip pat siūlome nepamiršti įsigyti ir trimerį, kuris gali padėti kur kas kruopščiau atlikti sodo priežiūros darbus. Rasite ne tokių galingų, kurie dažniausiai naudojami vejai pjauti, iki labai galingų, kurie tinkami net ir krūmams tvarkyti.

Ne per žemai

Taip pat svarbu, kad pjovimo metu būtų nustatytas reikalingas aukštis. Daugeliui atrodo, kad jeigu pjaus labai žemai – bus ilgesnis laiko tarpas iki kito pjovimo. Dalina tai yra tiesa, tačiau reikia įvertinti tai, kad galima sugadinti veją. Žinoma, kad tokiu atveju geriau nerizikuoti, kadangi saulei ją išdeginus, deja, atgaivinti ne visada yra įmanoma.

Ne per retai

Lygiai taip pat negalima vejos pjauti per retai, kadangi ne visada žoliapjovės gebės nupjauti labai didelę veją. Optimalus pjovimas dažniausiai sezono metu yra kas savaite arba dvi, tačiau apskritai tai gana individualu.

Puoškite savo sodą nuostabia veja. Tai bus Jūsų asmeninis rojaus kampelis, kuriame bus galima pabėgti nuo pasaulio.