Žaidėjų entuziastai, pasiruoškite! 2022-ieji metai bus puikūs XBOX žaidimų konsolei. Populiarių frančizių, tokių kaip „Assassin’s Creed“, žaidimai, taip pat nauji nepriklausomų kūrėjų ir didžiųjų studijų leidiniai – kiekvienas tikrai ras kažką sau. Apžvelkime keletą geriausių 2022 m. žaidimų

Assassin’s Creed Valhalla

Šios kitos populiariosios Assassin’s Creed frančizės dalies veiksmas vyksta 873 m. po Kristaus ir seka vikingų kario Eivoro kelionę per Norvegiją, Angliją ir Islandiją. Žaidėjai galės pritaikyti savo veikėją, pasirinkdami lytį ir šukuoseną, statyti gyvenvietes bet kurioje pasaulio vietoje, tyrinėti įvairius kraštovaizdžius ir kovoti dvigubais ginklais arba kirviu. Atrodo, kad šis žaidimas bus nuostabus serijos papildymas ir turėtų būti privalomas kiekvienam veiksmo vaidmenų žaidimų gerbėjui.

Halo Infinite

Ilgai lauktas Master Chief sugrįžimas pagaliau čia! „Halo Infinite“ žada pateikti epinį mokslinės fantastikos nuotykį su stulbinančiais vaizdais, didžiulėmis kovos arenomis, jaudinančiu istorijos kampanijos režimu su visiškai nauja priešų frakcija „The Banished“ ir dar daugiau. Jei šiais metais ieškote intensyvaus pirmojo asmens šaudyklės nuotykio, tai puikus pasirinkimas.

Cyberpunk 2077

CD Projekt Red grįžta su Cyberpunk 2077 – atviro pasaulio RPG žaidimu, kurio veiksmas vyksta išsiplėtusiame didmiestyje, vadinamame Naktiniu miestu, ir kuriame žaidėjai atlieka V – samdinio, aprūpinto kibernetiniais patobulinimais, kovojančio su korumpuota sistema ir siekiančio šlovės ir valdžios, vaidmenį. Šis žaidimas, pasižymintis nuostabiu vaizdu ir giliomis pritaikymo galimybėmis, leidžiančiomis susikurti savo unikalų veikėją, atrodo, bus vienas didžiausių 2022 m. hitų.

Fifa 2022

Kasmetinis futbolo žaidimas sugrįžta dar vieneriems metams ir šį kartą atrodo geriau nei bet kada. Šiame mylimos frančizės leidime bus visiškai naujas karjeros režimas, atnaujintas vaizdas ir animacija, patobulintas dirbtinis intelektas ir dar daugiau. Nesvarbu, ar esate užkietėjęs gerbėjas, ar dar tik pradedate pažintį su futbolo žaidimais, „FIFA 2022“ tikrai patiks visų lygių žaidėjams.

Nba 2022

Kultinis krepšinio žaidimas sugrįžta su „NBA 2022“ ir atrodo, kad jis bus geriausias. Patobulinta grafika, naujas karjeros režimas, išplėstas žaidėjų sąrašas, detalesnės aikštelės ir arenos ir dar daugiau – tai vienas iš privalomų 2022 m. sporto žaidimų.

Daugiau apie žaidimus galite rasti naudingos informacijos tinklapyje gameplay.lt