Svarbią vietą mūsų gyvenime užimančias moteris visuomet norisi pradžiuginti ypatingai, tačiau kartais atrodo, kad jau padovanojome joms visas įmanomas romantiškas ir reikšmingas dovanas. Jei manote, kad taip nutiko ir Jums, pats metas pereiti prie praktiškesnių pasirinkimų – tokias dovanas moterys galės pritaikyti kasdienybėje, tad toks Jūsų sprendimas bus sutiktas itin palankiai. Ypač tuomet, jei rinksitės vieną iš žemiau pateiktų idėjų.

Kvepalai

Taip, tokia dovana moterims bus pakankamai drąsi, tačiau sunku nesutikti, kad ji yra praktiška – juk mėgstami aromatai tampa kasdienėmis damų įvaizdžio detalėmis. Jei nesate tikri dėl jai patiksiančio kvapo, atkreipkite dėmesį į dabar naudojamus kvepalus – galbūt neilgai trukus moteriai bus reikalingas papildymas? Tačiau jeigu manote, kad pakankamai gerai ją pažįstate, galite paeksperimentuoti su naujais aromatais. Jei pasiseks, tokia dovana bus ne tik praktiška, bet ir labai reikšminga. Pirmiausiai galite susipažinti su pačiais populiariausiais aromatais – daugelis jų yra pakankamai saugūs ir sužavi didžiąją dalį moterų.

Kosmetika 

Jei eksperimentai su kvepalais pasirodys pernelyg drąsūs, galite išrinkti moterims kosmetikos priemones – tai padaryti bus kur kas paprasčiau. Žinoma, perkant dekoratyvinę kosmetiką, gali prireikti tam tikrų žinių, tačiau kūno priežiūros priemonės yra pasirenkamos kur kas paprasčiau. Be to, tarp jų galima rasti pakankamai prašmatniai atrodančių produktų, kurie nustebins kruopščiai apgalvotomis formulėmis ir išskirtiniais aromatais, tačiau nepareikalaus didelių išlaidų. Pavyzdžiui, el. parduotuvėje Pigu.lt Rituals produkcija yra itin populiari: kompanija siūlo veidui, kūnui, plaukams ir net namams skirtas prekes, tad tikrai surasite, kuo nustebinti Jums artimą moterį.

Prekės virtuvei

Nors toks požiūris kiek stereotipiškas, daugeliui moterų iš tiesų tenka nemažai laiko praleisti virtuvėje, tad ieškant praktiškos dovanos, verta pagalvoti, kokie prietaisai palengvintų atliekamus darbus. Virtuviniai kombainai, daugiafunkciniai puodai, kavos aparatai, indaplovės, trintuvai – tai tik keletas tokių variantų. Taip pat verta atkreipti į nestandartinius prietaisus, kurie gali įkvėpti naujiems atradimams. Tačiau jeigu žinote, kad moteris yra apsirūpinusi visa svarbiausia virtuvės technika, galite išrinkti jai naujas kepimo formeles, serviravimo indus ar, pavyzdžiui, prieskonių rinkinius – tokios dovanos tikrai neliks nepanaudotos.

Namų technika

Praktiškomis dovanų idėjomis gali tapti ne tik virtuvės technika, bet ir kitoms namų erdvėms skirti prietaisai. Norint palengvinti moterų buitį, verta atkreipti dėmesį į garų šluotas, robotus dulkių siurblius, garų lygintuvus ir kitus panašius prietaisus. Tačiau kai kurios moterys gali nudžiugti dovanų gavusios naują televizorių ar namų kino sistemą – šiuo atveju pravartu pagalvoti ir apie jų norus. O jeigu norisi, kad dovana būtų asmeniškesnė, galite išrinkti moteriai naują išmanųjį telefoną. Tuomet reikės pagalvoti, kokie parametrai jai bus svarbiausi, tačiau jei rinksitės naujausią flagmaną, bus praktikai neįmanoma suklysti.

Garderobo detalės

Nors dažniausiai ieškodami dovanos nusprendžiame papildyti moterų papuošalų dėžutes, galima pagalvoti ir apie jų spintas. Žinoma, tuomet reikės tiksliai žinoti damos skonį ir dydį, tačiau tai išsiaiškinti nebus sudėtinga. Dar geriau, jei pabandysite sužinoti, ar šiuo metu moteris svajoja apie naują puošnią suknelę, ar ją labiau domina tvirti ir madingi aulinukai. Daugelis jų mielai renkasi Timberland avalynę – platų jos pasirinkimą rasite paspaudę čia: https://pigu.lt/lt/grozis-ir-mada/avalyne-moterims/aulinukai/f/timberland.

Tarp šių praktiškų dovanų turėtumėte atrasti tokią, kurią galėsite padovanoti sau brangiai moteriai. Visgi, nepamirškite, kad daugelis iš jų yra linkusios dalintis savo svajonėmis – jei artėjant atitinkamai progai atidžiau jų pasiklausysite, tinkamą dovaną surasti pavyks dar paprasčiau.