[powerkit_toc title=“Sužinosite:“ depth=“2″ min_count=“2″ min_characters=“1000″ btn_hide=“false“]

Kuomet oras nedžiugina, visada norisi šilto maisto. O jei nenorima per daug apkrauti skrandžio, tam puikiai tinka pačios įvairiausios sriubos. Tačiau viena jau daugelį metų skina pačias pirmąsias vietas sriubų tarpe, tai yra barščiai. Nors kiekvienuose namuose jie gaminami pagal savitą receptą, bet dažniausiai jie būna pasakiško skonio. Jeigu jums dar niekaip nepavyksta atrasti būdų, kas tokia sriubą padarytų pasakišką, šis straipsnis kaip tik jums, nes jame papasakosime, ką reikia daryti, kad barščių sriuba išeitų tobula.

Svarbu ir sriubos išvaizda

Tikriausiai nesumeluotume, jeigu pasakytume, kad pirmiausia maistas yra valgomas akimis. Visada juos patiekus, apžiūrime ir tada nusprendžiame, ar jis bus skanus. Atrodo, kad sriuboms tokios taisyklės taikyti negalima, nes jos praktiškai visada yra vienodos. Tačiau tikri barščių gurmanai gali pasakyti, kad kaip jie atrodo yra labai svarbu. Tad, kad barščių sriuba tikrai atrodytų skaniai ir turėtų ryškią spalva, reikia laikytis tam tikrų taisyklių. Pirmoji būtų ta, kad jau prieš baigiant virti barščius į juos reikėtų įdėti vieną šaukštą natūralaus pomidorų padažo. Kitas būdas, kuris padės išsaugoti gražią sriubos spalvą yra actas. Jį taip pat reikėtų pilti, kai sriuba jau bus beveik išvirta. Tik jo nereikėtų padauginti, nes sriuba gausis rūgšti. Verta žinoti ir tai, kad actas barščiams suteikia ne tik gražią spalvą, bet ir labai pagyvina skonį.

Kad barščiai būtų skanesni

Tikriausiai kiekvienoje virtuvėje barščių receptas yra skirtingas ir kiekviena šeimininkė juos ruošia savaip. Tad jei norite sulaukti nemažai pagyrų dėl šios sriubos, jai nereikėtų pagailėti papildomų priedų. Puikų skonį jai gali suteikti rūkyti gaminiai, o ypač kumpelis. Jis ne tik duos puikų skonį, bet ir labai malonų kvapą. Jei sriubos norite šiek tiek riebesnės, tada puikiu pagardu gali tapti šiek tiek pakepinti spirgučiai. Dar viena paslaptis, kuri puikiai tinka šioje sriuboje yra džiovinti baravykai. Įdėjus jų į sriubą, užuosite labai nuostabų aromatą. Ir kaip gi tokia sriuba be grietinės. Dar labiau pagardinti ją galite šiuo produktu. Jo negailėkite, nes ji taip pat pridės nemažai skonio, ją padarys kremiškesnę ir švelnesnę.

Ką dar reikėtų žinoti apie šią sriubą, kad ji būtų skanesnė?

Prieš ją gaminant nereikėtų pamiršti lengvai pakepinti morkų ir svogūnų. Jeigu mėgstate česnaką, jis sriuboje irgi puikiai tiks. Tokiai sriubai puikiai tinka patys įvairiausi žalumynai, tokie kaip krapai ar petražolės, tad jau prieš sriubos pabaigimą, tokių žolelių galite negailėti.