[powerkit_toc title=“Turinys:“ depth=“2″ min_count=“2″ min_characters=“1000″ btn_hide=“false“]

Kiekvienas turime savitą stilių ir prie jo deriname pačius įvairiausius papuošalus. Vieniems norisi didesnių, į akį krentančių ir dėmesį sutraukiančių, kitiems atvirkščiai – norisi kuklių, nedidelių ir vos matomų papuošalų. Aišku, pačius įvairiausius stiliaus aksesuarus galima rasti pačiuose įvairiausiose parduotuvėse. Bet kadangi jų gaminama labai daug, tai jie labai dažnai praranda savo unikalumą ir išskirtinumą. Tačiau pasipuošti galima ir su išskirtiniais papuošalais – tai yra rankų darbo. Kodėl juos verta rinktis ir kodėl jie verti tokio didelio dėmesio, papasakosime šiame straipsnyje.

Tie, kas mėgsta išskirtinumą

Jeigu esate ne pati kukliausia asmenybė ir įvairus dėmesys jums malonus, tuomet rankų darbo papuošalai tokį dėmesį tikrai patrauks ir susilauksite tikrai ne vieno komplimento. Tad juos verta rinktis nes:

  • taip galėsite būti tikri, kad tokius papuošalus segite tik jūs vieni. Ranku darbo papuošalai praktiškai negali būti identiški vienas kitam, nes dažniausiai neįmanoma, kad tam tikros siūlės, karoliukai ar kiti akcentai būtų lygiai tokie patys.
  • tokie papuošalai praktiškai tinka pačioms įvairiausioms progoms. Juos galite segėti vakarėlyje, einant valgyti vakarienė, einant į pasimatymą ar tiesiog popietę norint praleisti mieste. Įvairios stilistikos, dydžiai ir kitos detalės nesunkiai priderinamos bet kur.
  • pasižymi ne tik savo unikalumu, bet ir yra gaminami iš kokybiškiausių medžiagų, todėl net ir pačios smulkiausios detalės neatrodo paprastai ir pigiai.

Gali segėti tiek vyrai, tiek moterys

Dažniausiai kai kalba pasisuka apie rankų darbo papuošalus, apie juos dažniausiai kalba moterys ir turbūt normalu galvoti, kad tokie aksesuarai skirti tik joms. Tačiau rankų darbo papuošalai gali puikiai tikti ir vyrams. Juk šiandien matome labai stilingus vyrus, kurie rūpinasi ne tik savo grožiu, bet ir stiliumi. O kad jį pagyvinti, tam puikiai tinka įvairūs papuošalai. Vyrai gali turėti pačių įvairiausių apyrankių. Aišku, gal jos neturėtų būti per daug blizgios ir labai ryškių ir įvairių spalvų. Turbūt labiausiai jiems gali tikti tamsios, žemiškos spalvos. O papuošalų dydis gali būti taip pat įvairus, vieniems patinka vos matomas papuošalas, o kitiems atvirkščiai, jis gali būti šiek tiek didesnis. Vyrams taip pat puikiai tinka kaklo papuošalai, vėlgi jie gali būti ilgesni ar būti arčiau kaklo, taip pat jie gali turėti įvairius akcentus.

Gali būti tik jums gaminami papuošalai

Rankų darbo papuošalai yra puiku tuo, kad juos galima išsirinkti tokius, kokius tik norite. Žinoma, turbūt bus pati sunkiausia užduotis nupasakoti, kaip norite, kad jis atrodytų. Tačiau jį gaminant po truputį, galima eigos metu koreguoti ar kitaip keisti idėjas. Tad jei artimoje ateityje laukia išskirtinė šventė, tuomet pats laikas jai pradėti ruoštis ir užsisakyti rankų darbo papuošalą.