Kodėl apsaugos kameros geriausia apsauga?

Dažnam iš mūsų kyla klausimas kokia apsaugos sistema patikimiausia ir geriausiai apsaugos turtą nuo vagysčių. Įvairių skirtingų variantų, kaip apsaugoti namus yra daug. Mes galime rinktis: signalizaciją, apsaugos tarnybų darbą arba apsaugos kameras. Iš tiesų vienas paprasčiausių, pigiausių ir patikimiausių apsaugos būdų yra apsaugos kameros. Kuo gi jos tokios ypatingos ir kodėl taip gerai atlieka apsaugos funkcijas?

Apsaugos kameros tai puiki prevencinė priemonė

Ne paslaptis, kad vien tik faktas, jog name sumontuotos kameros, smarkiai sumažina apiplėšimų skaičių. Atlikti tyrimai rodo, kad apsaugos kamerų buvimas apiplėšimo tikimybę gali sumažinti 50% ar daugiau. Taip yra dėlto, jog vagys prieš atlikdami apiplėšimą kruopščiai įvertinta sėkmės tikimybę, o apsaugos kameros galimybę plėšikams pasprukti nepagautiems sumažina daugybę kartų. Būtent dėl šios priežasties vagys vengia objektų, kuriuose yra sumontuotos vaizdo stebėjimo kameros.

Tik apsaugos kameros pateikia įrodymus

Jokia kita apsaugos priemonė negali įrodyti, kad būtent šis asmuo jus apiplėšė ar įvykdė kitą nusikalstomą veiklą. Signalizacijos praneša tik apie pati įvykį, tačiau jokios vaizdinės ar garsinės medžiagos apie įsibrovimą jos nefiksuoja, todėl įvykus nusikaltimui ir laiku nesureagavus, pagauti nusikaltėlius bus sudėtinga. Saugos tarnybos, tai pat negali užtikrinti vagystę atlikusio asmens sugavimo. Vidutinis apiplėšimas trūksta vos 2 minutes ir jokia saugos tarnyba per tokį trumpą laiką nebespės atvykti į saugomą teritoriją. Visas šias problemas puikiai sprendžia apsaugos kameros. Jos savo atminties talpykloje gali kaupti tiek vaizdinę tiek garsinę medžiagą įvykus nusikaltimui. Vėliau visa sukaupta medžiaga gali būti perduota policijai, o tai padės tarnyboms greičiau sugauti ir identifikuoti asmenis padariusius nusikalstomą veiką.

Žinoma, išsirinkti tinkamą kamerą, kuri puikiai atliks ir apsaugos funkciją nėra labai paprasta, o kamera nėra lygi kamerai. Dabartinėje rinkoje apstu labai paprastų kamerų, kurių vaizdo kokybė nežada lengvo nusikaltėlių atpažinimo. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad kuo stebima teritorija didesnė tuo aukštesnės klasės apsaugos kamerų jos apsaugai reikės. Svarbu, prieš renkantis apsaugos kamerą pasitarti su specialistais, kurie prekiauja stebėjimo kameromis. Jie visada patars ir padės išsirinkti geriausią apsaugos kamerą jums.

Total
0
Shares
Related Posts