Nerandate darbuotojų? Su šia problema susiduria didelė dalis verslininkų. Deja, bet daugeliui gana sudėtinga rasti patikimus darbuotojus, kurie galėtų ne tik atlikti gerai darbus, bet ir būtų draugiški bei maloniai nusiteikę padėti. Gerų darbuotojų paieška užtrunka, kadangi neretai tokie darbuotojai jau turi darbus, todėl tenka paplušėti rengiant darbo skelbimą, jog darbuotojas susidomėtų jūsų įmone. Galima ne tik darbuotojų ieškoti patalpinus skelbimą, bet ir susisiekti su jais asmeniškai. Galbūt verta pasižvalgyti, kas gero Linkedin. Galite susisiekti su žmonėmis, turinčiais patirties norimoje srityje ir pasidomėti, galbūt jie būtų susidomėję prisijungti prie jūsų komandos.

Ar tikrai patikimą darbuotoją rasti taip sunku?

Patikimą darbuotoją rasti labai sudėtinga, bet kurioje srityje. Todėl naudinga atidžiai pasidomėti, ką turi konkurentai ir ką turite jūs. Tokiu būdu galėsite sukurti ypatingai gerą darbo skelbimą ir privilioti į darbovietę patikimus, ambicingus darbuotojus, kurie padės jums plėsti verslą ir uždirbti daugiau. Darbuotojus rasti sudėtinga, lygiai taip pat, kaip ir juos išlaikyti. Darbuotojų paieška gali trukti ilgai, todėl juos radus, naudinga būti sąžiningiems, gražiai su jais elgtis, jog galėtumėte būti tikri, kad darbuotojai neišeis dirbti į kitą darbovietę.

Ar didesnis atlyginimas padeda darbuotoją rasti greičiau?

Turbūt sutiksite su teiginiu, jog didžioji dalis darbuotojų darbus renkasi pagal atlyginimą. Būtų neracionalu tai nuneigti. Juk dirbame dėl atlyginimo. Žinoma, yra ir kitų priežasčių, kodėl esame viename ar kitame darbe, tačiau nereikia teigti to, jog pagrindinė priežastis – užmokestis. Todėl galima manyti, jog pasiūlius didesnį atlyginimą, gali privilioti labiau patyrusius specialistus. Ne tik galima manyti, bet taip ir yra. Tik vienas bet, svarbu ne tik pasiūlyti darbuotojams didesnį atlyginimą, bet ir suteikti geras kitas sąlygas. Pavyzdžiui, jeigu suteiksite didesnį atlyginimą, tačiau nesielgsite su darbuotoju gražiai, nesuteiksite laisvadienių, kai paprašys, atostogų, kai reikės, tuomet gali būti, jog darbuotojo didesnis atlyginimas jūsų darbovietėje nebus toks patrauklus. Reikia pripažinti, jog atlyginimas svarbu, tačiau tai ne pats svarbiausias kriterijus darbuotojams.

Darbuotojų paieška profesionaliai užsiima https://personalogrupe.lt