SEO paslaugos: ar tikrai rezultatai priklauso tik nuo specialisto?

SEO paslaugos: ar tikrai rezultatai priklauso tik nuo specialisto?

SEO paslaugos daugeliui verslininkų vis dar yra mistika. Todėl nereikia stebėtis tuo, jog tam tikrais atvejais daugelis įmonių vadovų dvejoja, ar jiems reikia investuoti į šį procesą. Tiesa yra ta, jog SEO paslaugos kainuoja brangiai, atsižvelgiant į tai, jog specialistai negali garantuoti, kad investuota suma atsipirks. Tai reiškia, jog gali būti, kad mokėsite bent kelis šimtus eurų per mėnesį, greičiausiai gerokai daugiau, tačiau net ir po metų šios paslaugos jums neneš jokio pelno. Rizika visada yra, tačiau galbūt tai ne visuomet reiškia, jog pasirinkote prastą specialistą? SEO paslaugų rezultatai priklauso ne tik nuo specialisto, bet ir kitų dalykų, todėl būtina į tai atsižvelgti:

Svarbūs niuansai

  • Jūsų lūkesčiai ir bendradarbiavimas. Deja, bet gali būti, jog tai jūsų kaltė, jog specialistas nepasiekė užsibrėžtų tikslų. Jeigu vilkinate darbus, nesutinkate su specialisto idėjomis, ko tuomet turėtumėte tikėtis? Jeigu jau investuojate į SEO, tuomet patariame pasistengti prisitaikyti prie specialistų poreikių. Jeigu jie prašo, jog atliktumėte tam tikrus programinius darbus arba jiems reikalingi tam tikri mokami įskiepiai, arba nori atlikti tam tikrus darbus, duokite jiems laisvę. Galbūt specialisto idėjos leis pagerinti rezultatus ir pritraukti didesnį srautą.
  • Domeno amžius ir patikimumas. Nusipirkote naują domeną? Sveikiname, jis turi švarią istoriją, tačiau Google į jį vis tiek žiūrės nepatikimai. Kodėl? Nes juk nežino, kas jūs tokie ir ar galima jumis pasikliauti. Su nauju domenu kelias bus kur kas ilgesnis nei su senu, tačiau pirkti seną domeną yra labai rizikinga. Senas domenas bus ne tik sukaupęs išorinių šaltinių, bet ir turės tam tikrą domeno reitingą. Tai reiškia, jog bus sukaupęs kažkokį patikimumą ir galės pasiekti ir net pirmąsias vietas. Nebent… Jūsų domenas anksčiau turėjo labai nekokią praeitį ir Google į jį nebežiūri patikimai. Tuomet galite dirbti kiek tik norite, vis tiek nematysite gerų rezultatų.
  • Investuojate per mažai. Neretai pasitaiko, jog klientai nenori brangiai mokėti už SEO paslaugas, tačiau tikisi stebuklų. Deja, taip nebūna. Jeigu investuosite per mažai, tuomet neaplenksite konkurentų, kurie turi padarę didesnį įdirbį.
Total
0
Shares
Related Posts