Kokybiškas šunų maistas skirstomas į skirtingas kategorijas

Kad visi šunys gyventų kaip įmanoma geresnį gyvenimą, jais reikia rūpintis pakankamai nemažai. Tikriausiai vienas iš pačių svarbiausių dalykų yra maistas, nes nuo jo labai priklauso šunų sveikatos būklė ir išvaizda. Šiandien rinkoje galime matyti pačius įvairiausius pasirinkimus, todėl nėra nuostabu, kad kai kam pasirinkti yra pakankamai sunku, nes bet kokiu atveju norisi kaip įmanoma kokybiškesnio ir geresnio maisto. Tad šiame straipsnyje norime kiek daugiau papasakoti apie tai, pateikti į kokias kategorijas yra skirstomas maistas, kurį galima rinktis.

Amžius

Vienas pačių geriausių sprendimų, kuriuos gali priimti šuns šeimininkas, tai atsakingai rinktis, kokį šunų maistą duoti savo augintiniui. Nors praktiškai gali atrodyti, kad jie ėda viską ir jokių problemų neturėtų kilti, tačiau to rekomenduojama nedaryti. Kadangi šunys išgyvena skirtingus gyvenimo etapus, kuriuose reikalingos skirtingos maisto medžiagos, struktūros, tai nėra nuostabu, kad ir šunų maistas yra skirstomas pagal amžių.

Kaip atrodo

Kadangi visų veislių šunys yra pakankamai skirtingi savo išvaizda, renkantis maistą į tokį kriterijų irgi reikia atsižvelgti. Tikriausiai nėra nuostabu, kad ant skirtingo maisto pakelių yra nupiešti vis skirtingi šunys, kuriems tinka atitinkamas maistas. Tie, kas turi ilgą kailį, jį itin stipriai reikia prižiūrėti, kad jis stipriai neslinktų, būtų paslankus, lengvai šukuotųsi ir panašiai. Kiti turi garbanotą kailį, kuriam irgi reikalinga atitinkama priežiūra. Todėl visada rinkdamiesi maistą, atsižvelkite į tai, kaip atrodo jūsų šuo.

Dydis

Yra puiku, kad yra sukurta labai skirtingų šunų veislių ir kiekvienas gali išsirinkti pagal savo norus. Vienas dalykas, į ką žmonės pakankamai dažnai atkreipia dėmesį yra šuns dydis. Aišku, gal konkrečiai tokio maisto ir nėra sukurta, bet čia labiau norime papasakoti apie pakuotes, kurias galima pasirinkti. Mažesniems šunims maisto reikia kur kas mažiau, tad tikriausiai ir jį pirkti yra patogiau mažesnėse pakuotėse, o jei namuose turite didelį šunį, kad būtų patogiau, kur kas geresnė idėja yra rinktis dideles pakuotes.

Kiti skirstymo požymiai

Kiti požymiai kaip gali būti paskirstomas sausas maistas šunims gali būti labai įvairiai. Vienas tokių gali būti ligos ir alergijos, kurios būna pakankamai dažnos, tad į tai irgi verta atsižvelgti. Nes netinkamai pritaikytas maistas, kuriam šuo yra alergiškas gali atnešti labai liūdnus padarinius, tad kuo anksčiau viską išsiaiškinsite, tuo patiems bus geriau.