Nors lietuviai yra pratę laikytis tradicijų, galima pastebėti, jog laidojimo proceso tai neliečia. Vis daugiau lietuvių nusprendžia rinktis kremavimo paslaugas. Nors kremavimo paslaugos Lietuvoje buvo pradėtos teikti dar visai neseniai, galima pastebėti, jog susidomėjimas sparčiai auga. Kadangi didėja paklausa, didėja ir pasiūla, todėl lietuviai turi galimybę rinktis iš daugiau patyrusių, kokybiškas paslaugas teikiančių įmonių. Tai turbūt taip pat daro įtaką didėjančiai paklausai.

Kokie kremavimo paslaugų pranašumai?

Kremavimo paslaugos populiarėja tikrai ne be priežasties. Jos turi daugybę pranašumų. Visų pirma, kremavimą atlikti galima bet kada. Nesvarbu, nei kokia palaikų būklė, nei dėl kokios priežasties buvo netektas asmuo. Todėl tai labai patogu žmonėms. Ypač tiems, kurie artimųjų neteko avarijos metu, gaisre ir panašiai. Galima pastebėti, jog kremavimo paslaugų pranašumas yra ir kaina. Kadangi laidojimo procesas yra tikrai nepigus, nenuostabu, kad lietuviai neretai renkasi tai, kas pigiau. Na, ir dar vienas didelis pranašumas yra tai, jog kremuotus palaikus galima laidoti bet kada, net ir po kelerių metų. Na, o tai patogu, kadangi žmonės gali atsisveikinti su artimuoju tuomet, kai jiems tai patogu.

Kur jos teikiamos?

Laidojimo paslaugos Vilniuje teikia ir kremavimo paslaugas, tačiau galima pastebėti, jog vis didėja galimybė kremuoti palaikus ne tik sostinėje, bet ir mažesniuose miesteliuose. Tad jei esate ne iš sostinės, nesijaudinkite, keliauti į Vilnių dėl kremavimo paslaugų jums tikrai nereikės. Pasidomėkite, kuriame artimiausiame mieste yra kremavimo paslaugos, kokios siūlomos kainos ir pasirinkite.

Kaip sutaupyti organizuojant laidotuves?

Laidotuvės nėra pigios, todėl neretai lietuviams tenka arba skolintis, arba prašyti artimųjų paramos. Visgi tam, kad nereikėtų to daryti, labai svarbu ne tik taupyti laidotuvių metu, bet ir pradėti taupyti iš anksto. Kiekviena šeima turėtų turėti santaupų, kurios būtų skirtos nenumatytiems atvejams. Deja, vienas iš nenumatytų atvejų kartais būna laidotuvės. Nei vienas iš mūsų nenori galvoti apie artimo žmogaus netektį, tačiau kartais reikia ne tik apie tai galvoti, bet ir pradėti taupyti.