Lietuvių ypač pamėgta Malta, kaip nuostabi Viduržemio jūroje įsikūrusi šalis, turi ne tik gausybę istorinių paminklų ir nuostabių vietų, bet taip pat suteikia galimybę išskirtinai patirti jos grožį važinėjantis dviračiu ar motoroleriu. Motorolerių nuoma Maltoje yra populiarus pasirinkimas tiek keliaujantiems ir tiek vietiniams gyventojams, leidžiantis laisvai tyrinėti salą, paliekant automobilį stovėjimo aikštelėje ir suteikiantis daugiau laisvės. Apskritai, visos lankytinos Viduržemio jūros šalys tikrai turi, ką parodyti, o kalnuotos ir siauros gatvelės yra daug lengviau įveikiamos mažesnėmis transporto priemonėmis, o ne didžiulėmis, gremėzdiškomis transporto priemonėmis. Vienos iš motorolerių nuomos įmonių įkūrėjas Mantvydas Matthew Narusevičius dalinasi tuo, ką per keletą metų čia suprato.

Pasak jo, šiuo metu Maltoje yra kelios įmonės, kurios specializuojasi motorolerių nuomos paslaugose. Šios įmonės dažniausiai turi platų transporto priemonių parką su skirtingais modeliais, leidžiančiais pasirinkti labiausiai priimtiną variantą pagal savo asmeninius poreikius. Kiekvienas norintis „nekepti“ automobilyje bei laiką leisti kamščiuose, gali išbandyti tokiai salai labiau priimtiną transporto priemonę, kuri, beje, yra tiek ekonomiškesnė, tiek pravažesnė. Žinoma, jog čia nėra kalbama apie bekelę, o paprasčiausias siauras gatveles, kuriose vairuoti mašiną nėra jau taip malonu. Kadangi Malta išilgai yra vos 27 kilometrų ilgio, tai su motoroleriu ar mopedu visą ją „išnagrinėti“ tikrai nebus sudėtinga.

Kaip teigia nuomos įmonės savininkas Mantvydas Matthew Narusevičius, renkantis tokias paslaugas, tai yra prieš nuomojantis motorolerį, būtina atidžiai susipažinti su nuomos sąlygomis. Dažniausiai tam reikalingas galiojantis vairuotojo pažymėjimas ir yra nustatyta tam tikro amžiaus riba. Be to, verta persiskaityti nuomos sutartį, kurioje nurodytos pagrindinės sąlygos, nuomotojo atsakomybės bei pareigos. Juk parvarius mopedą nesinori susidurti su nemalonumais, kurių buvo galima iš anksto išvengti iš anksto.

Kalbant apie kainas, tai motoroleri išsinuomoti Maltoje nėra labai brangu. Aišku, jog kaina gali kisti priklausomai nuo įvairiausių veiksnių, tai yra sezono, nuomos trukmės, pasirinkto modelio ir taip toliau. Tačiau vidutinė kaina svyruoja nuo keliasdešimt iki šimto eurų per dieną. Mokesčiai yra viena, tačiau motoroleris Maltoje suteikia galimybę greitai ir patogiai judėti tarp miestų, paplūdimių ar kitų lankytinų vietų. Taip pat, kaip ir minėjome, tai yra puikus būdas norint išvengti eismo spūsčių ir surasti vietą, kur galima laisvai prisiparkuoti. Ką čia jau lyginti su automobiliu. Žodžiu, viskas gaunasi pigiau, patogiau, greičiau ir pigiau, ypač jeigu keliaujate individualiai. Na, o su šeima, tai kaip su šeima, jeigu yra mažų vaikų, tai tokiu atveju, šią paslaugą yra geriausia atidėti kitam vizitui, kai jie bus paaugę ir galės patys važinėtis.

Motorolerių nuoma Maltoje siūlo puikią galimybę dar labiau pagerinti savo kelionės patirtį, o gaunama laisvė ir nevaržomo judėjimo galimybė po šią nuostabią salą, yra neįkainojama. Pasinaudodami šia paslauga, galėsite greitai pasiekti tiek miestų centrus, tiek nuošalesnes vietoves, nepriklausomai nuo viešojo transporto tvarkaraščių ar susidariusių kamščių. Svarbu laikytis saugaus eismo taisyklių ir patiems suprasti, ar turite visus reikiamus dokumentus bei įgūdžius. Taigi, leiskite motoroleriui padėti padaryti Jūsų kelionę Maltoje ne tik patogesne, bet ir tokia, kuri suteiks neišdildomų įspūdžių.