Mes visi esame žmonės. Normalu, kad tenkinate savo seksualinius poreikius ir norus, nepaisant to, ar jūsų partneris yra šalia. O masturbacija netgi turi teisėtos naudos sveikatai, net jei nekenčiate kalbėti tabu temomis. Pateikiame 7 pagrindinius privalumus kodėl masturbuotis vyrams galima ir reikia.

Pakelia nuotaiką

Nuo darbo iki draugų, šeimos iki žagsėjimo važiuojant į darbą ir atgal – stresas tam tikru momentu mus visus kamuoja. Tačiau geros naujienos: jums nereikia susirasti partnerio, kad gautumėte geros savijautos neuromediatorių, kurie sekso metu pakyla. Vietoj to, jūs galite įveikti stresą, nuovargį, visą ta susikaupusį nerimą tiesiog masturbuodamiesi. Masturbacija skatina malonumo endorfinų išsiskyrimą iš smegenų, kurie užlieja kūną ir pakelia nuotaiką – kaip ir seksas.

Pagerina miegą

Galbūt žinote, kad tam tikrų maisto produktų vengimas gali pagerinti miego kokybę, bet ar žinojote, kad masturbacija taip pat veikia? Taip, yra priežastis, kodėl norite atsitrenkti į pagalvę praėjus vos kelioms minutėms po kulminacijos. Kai vyrai ejakuliuoja, išsiskiria daugybė cheminių medžiagų, įskaitant oksitociną, vazopresiną ir prolaktiną, kurie natūraliai padeda užmigti.

Stiprinkite savo imuninę sistemą

Žurnale „Neuroimmunomodulation“ paskelbtame tyrime teigiama, kad didžiausio malonumo pasiekimas gali padėti išgydyti peršalimą. Eksperimento metu 11 savanorių vyrų buvo paprašyta masturbuotis nuo pradžios iki pabaigos, kol mokslininkai analizavo jų kraujo tyrimus. Pasirodo, kad pasiekus orgazmą vyrams padaugėja „žudikų“ ląstelių (vadinamų leukocitais), kurios padeda palaikyti imuninės sistemos sveikatą.

Padeda jums nebaigti ilgiau reikiamu metu

Jaudinatės dėl pirmojo pasimatymo? Pirmiausia prisiminkite šiuos pirmojo pasimatymo patarimus. Tada pabandykite masturbuotis maždaug valandą prieš. Masturbacija padeda ugdyti ištvermę ir suteikia daugiau kontrolės, o tai savo ruožtu mažina priešlaikinės ejakuliacijos riziką.

Sumažina erekcijos disfunkcijos riziką

Penkerius metus trukusio tyrimo metu buvo nustatyta tik 16 erekcijos disfunkcijos (1000) atvejų vyrams, kurie turėjo lytinių santykių tris kartus per savaitę, palyginti su didžiuliais 79 atvejais (1000) vyrų, kurie santykiavo mažiau nei kartą per savaitę. Nors tyrimas buvo atliktas naudojant lytinius santykius. Masturbacija turi tokį patį poveikį kaip, „padidėjęs kraujo tekėjimas į lytinius organus, kuris palaiko skysčių tekėjimą ir organų tinkamą funkcionavimą“. Ypatingai geras kraujo cirkuliavimas buvo pastebėtas, kai vyras masturbacija atliko su masturbatoriu, ne ranka.

Apsaugo nuo prostatos vėžio

Seno skysčio išstūmimas atveria kelią šviežiai spermai ir 33 procentais sumažina vėžio išsivystymo tikimybę. 2004 m. Harvardo tyrimas parodė, kad vyrai, kurie ejakuliuoja 21 kartą per mėnesį, turėjo mažesnę tikimybę susirgti prostatos vėžiu, palyginus su tais, kurie ejakuliuoja nuo keturių iki septynių kartų per mėnesį.

Gerina širdies sveikatą

Tiems iš jūsų, kurie nekenčia kardio treniruočių, štai dar viena taktika. Tyrėjai pripažįsta, kad taip, sveikesni vyrai labiau linkę mylėtis, o tai reiškia, kad jie turi sveiką širdies ir kraujagyslių sistemą. Tačiau širdies susitraukimų dažnio padidėjimą jūs gaunate iš masturbacijos, kas yra naudinga jūsų kraujotakai ir gali sumažinti širdies smūgio tikimybę.