Papildai sportui

Kiekvienam sportininkui tenka įdėti daug pastangų, jog norimi tikslai būtų pasiekti kuo greičiau ir nors daugelis galvoja, kas papildai sportui nėra tokie efektyvūs, vis dėlto didžioji dalis atletų juos vartoja nuolatos. Kiek virti krevetes Tai reiškia, kad apie papildus sklinda įvairiausia informacija – tiek teigiama, tiek ir neigiama, tačiau kiekvienas susirūpinęs sveika gyvensena pirmiausia turėtų pats analizuoti visus girdimus gandus, nes juos paneigti tikrai nėra sunku. Papildų vartojimas nėra kenksmingas, priešingai – jų vartojimas suteikia daug galimybių bei privalumų.

Kai kurie sportuojantys žmonės sako, kad papilduose yra daug draudžiamų preparatų, kurie neva yra prilyginami dopingui ar kažkokioms medžiagoms, kurios skatina hormonų išsiskyrimą. Ypač moterys skleidžia įvairiausias melagystes, kad neva vartojant kažkokius papildus, kūnas tampa neprognozuojamas, tarsi jų dėka, moterys tampa it vyrais. To tikrai nėra. Papildai sportui yra perkami todėl, kad jais galima aprūpinti organizmą medžiagomis, kurios yra išeikvojamos ir pašalinamos aktyvaus fizinio krūvio metu. Su papildais jūs negaunate kažkokių hormonų, jūs gaunate gyvybiškai svarbias medžiagas – mineralus, vitaminus, baltymus ir t.t. Kas liečia hormonų skatinimą, tai tokie „papildai“ yra priskiriami nelegaliems ir draudžiamiems preparatams t.y. prie dopingo. Jų niekas nevartoja t.y. kalbame apie tuos žmones, kuriems svarbus fiziškai aktyvus gyvenimas. Jie paprasčiausiai nesistengia vartoti kažkokius preparatus, kurie skatintų raumenų augimą – tokios raumenų masės niekas nenorėtų, visiems svarbu gyventi sveikai.

Kas liečia kitus mitus, tai reikėtų pastebėti, kad nemaža dalis sportininkų vengia papildų įsigijimo vien todėl, kad neva jų kaina didelė. Pagalvokite patys – jeigu jūs esate vyras ir norite turėti raumeningą ir gražų kūną, jums teks daugiau pinigų išleisti maisto produktams, nes reikės subalansuoti mitybą. Papildams jūs išleistumėte mažiau pinigų ir gautumėte kur kas daugiau naudos bei efektyvumo. Papildai tikrai padeda sutaupyti nemažai pinigų, tad sakyti, kad jie labai brangūs yra kiek netikslinga.

Jeigu ieškote kokybiškų papildų sportui, pirmiausia jums reikia apžvelgti sporto šaką, nes įprasta, kad papildų komplektai nuolatos yra pasirenkami skirtingai t.y. galbūt krepšininkams netiks tie patys papildai, kuriuos naudoja kultūristai ar fitneso atstovai.