Pastolių nuoma

Pastolių nuoma pigiau

Pastoliai tai vieni iš pagrindinių ir nepakeičiamų aukštuminės įrangos įrankių. Šį įranga puikiai pasitarnaus bet kokiuose fasado darbuose.

Daugumai žmonių gali atrodyti, kad pastolius galima pakeisti kopėčiomis, bet jie labai klysta. Šiuolaikiniai pastoliai labai patogus, turi užlipimo laiptynes, tam tikrus saugumo bortus, tad su jais galima dirbti prie labai aukštų objektų. Pastoliai skirstomi į tris pagrindinius tipus:

Moduliniai pastoliai

Šiuos pastolius rekomenduojama rinktis, kai dirbame prie sudėtingų konstrukcijų, kitaip sakant nestandartinių formų ar dydžių. Šie pastoliai tiks prie bet kokio objekto, lenkto apvalaus ar kampuoto. Moduliniai pastoliai brangesni nei kiti pastoliai, tačiau šių pastolių niekas nepakeis, kiti pastoliai ne tiks prie tokio tipo objektų. Šie pastoliai pasižymi saugumu bei paprastu montavimu. Pastolius galėsite susimontuoti pagal instrukciją.

Rėminius pastolius

Šiuos pastolius rekomenduojama rinktis, kai dirbame prie paprastų standartinių objektų. Šių pastolių montavimas itin lengvas, nėra sudėtingų jungiamūjų elementų. Šie pastoliai itin patogus, gali prisitaikyti prie bet kokios paviršiaus dangos, jie turi reguliuojamas kojas. Dažniausiai žmones renkasi šiuos pastolius, kai atliekam tam tikrus namo fasado darbus, pavyzdžiui: nori perdažyti namą, pakeisti stogo pakalimus ar apšiltinti namo fasadą. Šio tipo pastoliai puikus sprendimas jūsų fasado darbams.

Fasadinius pastolius

Šiuos pastolius rekomenduojama rinktis kai planuojate atlikti namo fasado darbus. Šiuos pastolius žmonės dažnai maišo su rėminiais pastoliais. Fasadiniai ir rėminiai pastoliai skiriasi savo struktūra. Šiuos pastolius dažniausiai renkasi mažiems objektams, tokiems kaip privatus namai, ūkinio kilmės objektai. Jeigu planuojate namo remontą, norite persidažyti arba apšiltinti namo fasadą, tuomet šie pastoliai puikiai tiks jums.

Pastolių nuoma ar pirkimas?

Pastoliai yra labai brangus, geros firmos nauji pastoliai gali kainuoti tūkstančiais. Dažniausiai šių įrankių reikia vienkartiniams remonto darbams. Prieš šios įrangos pirkimą, pagalvokite apie jos poreikį, ar šių įrankių jums reikės nuolatos ar vienkartiniams remonto darbams. Taip galėsite lengviau apsispresti ar būtina šiuos pastolius pirkti ar visgi rinktis pastolių nuoma. UAB Pastolis.lt užsiema pastolių nuoma ir gali jums pasiūlyti pastolius palankiausiomis sąlygomis. Ši įmonė teikia paslaugas visoje Lietuvoje.

Total
0
Shares
Related Posts