[powerkit_toc title=“Turinys:“ depth=“2″ min_count=“2″ min_characters=“1000″ btn_hide=“false“]

Jei esate svetainių kurėjas, arba asmuo teikiantis SEO paslaugas, tikriausiai jūs žinote kas yra straipsnių katalogai. O jei nežinote, tuomet skaitykite šį straipsnį ir sužinosite. Turėti gražų puslapį, tikrai nepakanka norint gauti lankytojų, todėl reikės pridėti darbo prie puslapio platinimo arba įsigyti atgalinių nuorodų iš įvairiausių puslapių. Straipsnių katalogas tai vieta kurioje jūs galite publikuoti straipsnius įvairiausiomis tematikomis, o talpinimas kainuoja vos kelis eurus.

Kas yra straipsnių katalogas?

Tai internetinis puslapis kuris yra labai panašus į žurnalus.  Kataloguose galite rasti įvairiausios naudingos informacijos, bei paslaugų pasiūlymus. Dažniausiai jie yra įvairiausių kategorijų, tačiau galite rasti ir tokių kurie orentuoti į vieną tematiką. Tarkime automobilių tematikos katalogas. Tačiau reikia nepamiršti, kad šiuose kataloguose yra talpinami tik unikalūs straipsniai, tai reiškia, kad toks pat straipsnis negali būti patalpintas niekur kitur. Tai yra dėl didesnės SEO alternatyvos talpintojams. Bei dėl puslapio kokybės užtikrinimo. Patalpinę informaciją į stiprius katalogus, jūsų puslapis turės kokybiškesnius rodiklius, kurie iškels jūsų puslapį į aukštesnes pozicijas.

Ar turėti gražų puslapį užtenka?

Šiais laikais turėti gražų puslapį neužtenka dėl daug priežasčių. Kuo toliau, tuo daugiau atsiranda puslapių, kurie kelia konkurencija. Su nauju puslapiu, kad ir koks jis gražus, jis nebus aplankomas klientų. Tai yra todėl, kad jis bus tolimame paieškos puslapyje, ir tikriausiai niekas iki jo nedaeis. Pastebėkite, kuomet ieškote patys tam tikros produkcijos ar informacijos, jūs atsidarote pačius pirmus puslapius. Jei jūsų internetinė svetainė bus tolimame paieškos puslapyje, iki jos niekas nedaeis.

Ar straipsnių kokybė kažką įtakoja?

Straipsnius rekomenduojama rašyti pagal visus siūlomus SEO kriterijus, kadangi jis bus indeksuojamas kur kas lengviau, bei greičiau. Jūsų straipsnis turi būti parašytas nuo 300 žodžių, jei jo apimtis bus mažesnė, jis nebus talpinamas. Visuomet turite rašyti be gramatinių klaidų. Jei jūsų straipsnis bus kokybiškas, pateiktas su įliustracija, jį lankytojams bus skaityti kur kas maloniau. Taip pat paieškos robotai jį indeksuos greičiau ir iškels į aukštesnes pozicijas. Rasti kokybišką straipsnį yra kur kas lengviau, negu parašyta su klaidomis arba atmestinai.