Slidus batų padas – kaip išspręsti šią problemą?

Kai einate įsigyti naujų batų, kad pirmiausia atkreipiate dėmesį į svarbiausius dalykus. Stilius, Spalva, Tinka. Bet ar kada nors žiūrite į batų padą, kad nustatytumėte, ar jie bus slidūs, ar ne? Tikriausiai ne! Tačiau jei jau įsigijote norimus batu šią supratote, kad jų padas yra slidus, štai keli patarimai kaip pagerinti situaciją:

Naudokite lipnius tvarsčius

Mažiau pastovus būdas, kaip sustiprinti batų sukibimą: lipnūs tvarsčiai. Ant batų padų uždėjus tvarsčius lipnia puse žemyn, šiurkštus tvarsčio paviršius padės sukibti su grindimis, todėl kojos ant jų neslys! Turėti prie savęs tokius tvarsčius, yra itin patogu, ne tik dėl to, jog galėsite apsisaugoti nuo slidžių padų, jie padės išvengti pūslių, kurias gali pritrinti nauji batai.

Nutrinkite padus švitriniu popieriumi

Ieškote stipresnio ar labiau kontroliuojamo būdo, kaip padus padaryti atsparius slydimui? Batų padų šveitimas švitriniu popieriumi yra vienas iš nuolatinių sprendimų, kaip padaryti, kad batai būtų mažiau slidūs. Įsitikinkite, jog batų neplanuojame grąžinti atgal į parduotuvę, prieš darant tai. Lengvai nutrynus pada švitriniu popieriumi, užtikrinsite jog paviršius bus pakankamai grubus, jog padas priliptu prie žemės, o ne slystu. Nepersistenkite su trynimu, pasistenkite visiškai nepažeisti pado. Pilnai užteks minimalaus nutrynimo, jog pajustumėte skirtumą.

Naudokite plaukų laką

Kitas laikinas ir pigus slidžių kulnų sprendimas: plaukų lakas. Užpurkškite šiek tiek plaukų lako ant batų padų, kol jis pasijus lipnus. Purškite plaukų laką, taip kaip lakuojaties nagus. Užpurškus viena sluoksnį, truputį palaukite kol jis nudžius ir toliau purškite. Paskutinį sluoksnį palikite šiek tiek nenudžiūvusį. Jis bus lipnus ir galėsite laisvai, neslystant vaikščioti. Šis sprendimas yra neilgalaikis, tačiau jei neturite jokio kito pasirinkimo, tai yra vienas gudriausių triukų, kaip išsigelbėti iš tokios situacijos

Išvada:

Pirkdami batus, atsižvelkite ar batai yra patogus ir greitu metu nesitrauks iš mados tendencijų. Avalynetau.lt internetinėje parduotuvėje, gali rasti platų mokasinų, šlepečių, aukštakulnių batų pasirinkimą. Daugybė modelių, stilių ir spalvų, pagal kiekvieno skonį.

 

Total
0
Shares
Related Posts