Akmens masės plytelės – universalus produktas

Neretai renkantis tam tikrus produktus ir jų gerai nepažįstant ieškome universalumo, kurį galima pritaikyti beveik visur. Tas pats gali būti ir su plytelėmis. Būtent akmens masės plytelės pasižymi universalumu, nes jos tinka kloti tiek vidinėse patalpose, tiek lauke. Tad šiame straipsnyje plačiau papasakosime apie jas.

Akmens masės plytelių priežiūra

Tokių plytelių priežiūra yra ganėtinai nesudėtinga. Kalbant apie akmens masės plyteles, kurios išklotos namuose, pakanka perbraukti jas drėgna šluoste arba pereiti su siurbliu. Žinoma, jeigu norite, galima jas valyti ir specialiomis priemonėmis, kurios skirtos būtent šioms plytelėms. Jeigu kalbėti apie šios rūšies plyteles, kurios yra lauke, joms pakanka taip pat vandens, kad būtų atnaujintos. Tiesiog galite jas plauti nedidele vandens srove, kuri pašalins susidariusias dulkes. Kadangi jos yra atsparios vandeniui ir drėgmei, tai didelis vandens kiekis joms nepakenks. Tačiau jei gyvenate miškingoje vietovėje, kurioje auga nemažai spygliuočių, patartina rinktis ne tokias grublėtas plyteles ir jas reikėtų impregnuoti, nes tuomet spygliai ne taip smarkiai prilips prie dangos ir juos bus lengviau nuvalyti. Tokia pati situacija yra ir virtuvėje, jas verta impregnuoti, nes nusėdę riebalai ant šios rūšies plytelių ilgainiui gali nebenusivalyti.

Pagrindinės akmens masės plytelių savybės

Palyginus su įprastu akmeniu, šios plytelės yra žymiai lengvesnės, todėl jas lengva transportuoti ir klijuoti. Joms nereikia specialių klijų, galima naudoti įprastus, kurie tinka universalioms plytelėms. Jas galima kloti bet kurioje patalpoje, nes jų savybės yra tvirtumas, atsparumas vandeniui, drėgmei, skirtingoms temperatūroms, tad jos puikiai tiks klijuoti kieme arba namo viduje. Renkantis tokias plyteles, visada žinosite, kad jas sunku pažeisti, o jų priežiūra yra gan paprasta ir nesudėtinga.

Akmens masės plytelių klojimas

Kadangi šios rūšies plytelės nėra reikalaujančios tam tikrų specialių darbų, tad jas galima klijuoti įprastai. Aišku, kas neturi tokios patirties, net ir paprasčiausias darbas gali būti sudėtingas. Tad jei nežinote, kaip teisingai reikėtų jas klijuoti, kreipkitės į specialistus, kurie šį darbą galės padaryti lengvai ir kokybiškai. Jie taip pat galės parinkti medžiagas, kurios bus reikalingos akmens masės plytelių klojimui. Kadangi jie turi visus reikiamus aparatus, tai toks darbas nereikalaus daug pastangų, o jei jūs pats norėsite atlikti šį darbą, žinokite, kad be plytelių ir klijų teks įsigyti papildomus įrankius.

Total
0
Shares
Related Posts