Kokį reklamos būdą pasirinkti, jog būtų galima greitai ir nebrangiai pritraukti lankytojų srautą? Vienas efektyviausių pasirinkimų šiomis dienomis yra Google reklama. Kodėl  ją verta rinktis?

Google reklamos privalumai:

  • Atsiperka iš karto. SEO yra investicija, todėl nemažai mažesnių verslų vengia iš karto skirti didesnę sumą šioms paslaugoms. Tuo tarpu Google reklama skiriasi nuo SEO tuo, jog duoda greitus rezultatus. Kuo daugiau mokėsite, tuo daugiau pardavimų turėsite. Panašu, jog Google reklama yra idealus pasirinkimas ne tik seniems, bet ir naujai įkurtiems verslams.
  • Google reklama pritraukia tik potencialių pirkėjų srautą. Priešingai nei Facebook reklama, Google nepritrauks jums srauto, kuris nesidomi jūsų paslaugomis. Žmonės patys įveda į paieškos laukelį pasirinktą frazę, todėl yra įsitikinę, jog šios paslaugos ar prekė juos domina. Neretai perkant reklamą portaluose ar net socialiniuose tinkluose pritraukiami lankytojai, kuriems galbūt tai įdomu, tačiau šiuo metu jie nenori pirkti.

Norite efektyviai reklamuotis internete? Tuomet rinkitės Google reklamą ir mėgaukitės padidėjusiais pardavimais.

Ką daryti, jog pinigai nebūtų tiesiog išmesti į balą?

Google reklama kainuoja nepigiai, todėl labai svarbu atidžiai rinktis specialistą, jog būtų galima pasiekti norimus rezultatus. Pasirinkę patikimą Google reklamos specialistą galėsite būti tikri, jog reklama bus efektyvi ir atsipirks. Taigi, kaip atrodo patikimas specialistas? Atsižvelkite į šiuos bruožus:

  • Specialisto patirtis. Ne paslaptis, jog Google reklamomis specialistai užsiima jau ne pirmus metus, taigi greičiausiai bus nesudėtinga rasti specialistą, kuris galės jums ne tik papasakoti, kokius rezultatus galite pasiekti, bet ir parodyti jau atliktus darbus. Jeigu specialistas vengia kalbėti apie atliktus darbus, ieškokite kito Google reklamos specialisto.
  • Kodėl Google reklama gali būti mažiau efektyvi? Nes biudžetas buvo netinkamai panaudotas. Pasiteiraukite, kokius metodus taiko specialistas, jog galėtumėte nuspręsti, ar pasirinktas asmuo suteiks jums norimus rezultatus. Internete galima rasti daug informacijos apie Google reklamą. Pasidomėkite prieš susitikimą, jog galėtumėte užduoti reikiamus klausimus.
  • Kas bus paminėta sutartyje? Galbūt radote specialistą, kuris linkęs ne tik į sutartį įrašyti sutartą sumą, bet ir užsibrėžti rezultatus?