Kai yra per daug didelis pasirinkimas, tada nėra nuostabu, kad tam tikrais atvejais yra padaromos klaidos ir priimamas ne toks tinkamas sprendimas, kokio norėjosi iš pat pradžių. Tad kad tokių suklydimų būtų kaip įmanoma mažiau, reikia žinoti ne vieną informacijos šaltinį, kur būtų galima jį pasiskaityti ir panašiai. Tad šis straipsnis ir yra parengtas tam, kad nereikėtų suklysti renkantis pakabukus. Kadangi jų pasirinkimas yra labai didelis ir visi yra labai skirtingi, tai norime supažindinti jus su tokiais pasirinkimais, kuriuos reikėtų atmesti ir geriau eiti prie kito varianto.

Kurie nėra suderinami su grandinėle

Tikrai kur kas geresnis vaizdas yra bet kokioje situacijoje, kai tam tikri daiktai yra suderinti tarpusavyje. Tad lygiai tokia pat situacija yra ir su papuošalais. Nereikėtų jų prisikabinti ar įsisegti bet kaip, nei trupučio jų nesuderinus. Jeigu kalbėsime konkrečiai apie pakabukus, tai jų nesekite prie kito metalo grandinėlės, nes vaizdas nebus iš pačių geriausių. Sidabrinės grandinėlės tikrai negalima derinti su auksiniu pakabuku ir panašiai. Tada jau kur kas geresnis sprendimas kaklą palikti be papuošalo.

Kurie yra pigaus metalo

Nors pigesnio metalo kaina gali vilioti kiekvieną, nes vos už keletą eurų galima nusipirkti nepaprasto grožio papuošalus, tačiau to daryti tikrai nereikėtų. Pigaus metalo papuošalai tik vieną kartą atrodys gražiai, o vėliau juos bus galima išmesti, tad galiausiai rezultate sutaupyti nieko negalėsite, nes vėl reikės pirkti naują papuošalą. O jeigu kaklo papuošalai bus pasirinkti brangaus metalo, tai juos galėsite segėti ne kartą, tad per ilgą laikotarpį tikrai atsipirks ir net nepajusite, kad už jį reikėjo sumokėti kiek daugiau. Dar vienas įdomus faktas apie pigius metalus gali būti tas, kad kai kurie iš jų gali dažyti odą. Tad jeigu pasirinksite tokį pakabuką, jau po kelių valandų vaizdas gali būti ne itin gražus.

Kurie nėra tinkami prie jūsų įvaizdžio

Pakabukai gali būti pasirenkami ir pagal įvaizdį, kurį jūs susikuriate. Tad jeigu mėgstate pakankamai kuklų stilių, jūsų drabužiai taip pat yra pritaikyti tokiam stiliui, tai padarysite klaidą, jeigu pasirinksite visai kitokio stiliaus pakabukus, kurie akivaizdžiai nederės prie nieko ir atrodys netinkamai. Todėl dar prieš pirkdami pagalvokite ar tas pakabukas tikrai atitinka jūsų stilių ir ar jį segint jausitės ir atrodysite gerai.