Ar jauti, kad saulės šiluma kutena tavo odą?

Atėjus vasarai vis dažniau susimąstome ar pakankamai apsaugome savo plaukus ir odą.

Ar pakankamai ją drėkiname, ar plaukams suteikiame apsaugą nuo išsausėjimo naudodami tinkamus šampūnus ir kitas reikalingas priemones.

Eidama gatve dažnai atsisuki į moterį kurios plaukai tiesiog žėri saulėjė, ar ne taip? Tačiau kaip tokio efekto pasiekti?  Atrodo išbandai visas priemones, tačiau ar jos tinkamos? Ar bus veiksmingos būtent tavo plaukams?

Šie ir dar daugybė klausimų kankina tave, tačiau profesionalai tam ir yra, kad suteiktų reikiamą informaciją. Taigi vasara, ne tik atostogų, poilsio prie ežero ir vakaro su BBQ laikas, tai ir laikas pasirūpinti daugiau nei bet kada savo oda ir plaukais. Pats laikas rūgštinėms odos procedūroms, kurių negalėjai atlikti dėl saulės poveikio po jų: pigmentinių dėmių atsiradimo.

Rūgštys skatina odos atsinaujinimą, procedūrų metu pašalinamas suragėjęs odos sluoksnis, mažinami uždegimai ir oda atrodo skaistesnė ir gaivesnė.

Išbandykite kombinuotus veido valymus ir rudenį naudokite kremus ir kaukes turinčias keramidų ir riebiųjų rūgščių,- taip atstatysite normalią odos drėgmę.

Visi žinome šią tiesą!

Geram rezultatui svarbu – REGULIARUMAS!

Nori gražių ir sveikų plaukų? Reikia reguliariai kirptis!

Nori tobulų antakių? Reikia reguliariai juos puoselėti pas profesionalą

Nori sveikos švytinčios odos? Reikia reguliarių vizitų pas kosmetologą.

Mylėk save, ir nepamiršk reguliariai skirti laiko grožio procedūroms!

Jei vis dar nežinai sau kuo pasitarti siūlome apsilankyti mūsų grožio salone,

Čia prie puodelio arbatos ne tik pasikalbėsi su profesionalais tačiau ir gausi begale taip reikalingų patarimų.

Didžiuojamės savo komanda ir jos profesionalumu. Žinome kiek daug laiko reikia įgyti klientų lojalumą, kiek daug reikia laiko patikrinti ir atrinkti tikrai vertas Jūsų dėmesio priemones.

Taigi norit turėti skaisčią odą ir saulės nenudegintus plaukus, rekomenduojame kuo daugiau drėkinti, saugoti plaukus nuo tiesioginių saulės spindulių, naudoti drėkinančias bei maitinančias kaukes.

Drėkinintis plaukų šampūnas atgaivins ir suteiks daugiau gyvybingumo saulės nualintiems plaukams.

Atėjus vasarai nepamirškite pasirūpinti savo sveikata ir grožiu.

Total
0
Shares
Related Posts