Elektriko paslaugos – elektros instaliacija

Elektriko paslaugos – elektros instaliacija

Pirmas dalykas apie ką reiktų pagalvoti prieš statant nuosavą namą ar įsirenginėjant būta – elektros instaliacija. Elektros instaliacija turi būti pravesta prieš daline būsto apdailą, kitų atveju turėsite daug papildomų reikalų. Geras elektrikas iš anksto informuos apie darbų eigą.

Eletrikas ir jo atliekami darbai

Geras elektrikas ne tik praves elektros instaliaciją bet ir rekomenduos jums geriausias medžiagas, bei atliks kitus būtinus elektriko darbus:

  • Rozečių ir jungtukų pajungimas – sudės, pilnai pajungs jungtukus bei rozetes
  • Įvairios technikos pajungimas – buitinės technikos pajungimas (orkaitės, dujinės, mikrobangų krosnelės ir panašiai)
  • Elektros technikos pertvarkymas pagal klientą – pagal individualius kliento poreikius pertvarkoma elektros instaliacija
  • Įžeminimas – įvedamas elektros įžeminimas
  • Šviestuvų pajungimas – pilnai sutvarkomi ir pajungiami šviestuvai.
  • Televizijos ir interneto kabelių pravedimas – pervedami ir pajungiami televzijos bei interneto kabeliai.
  • Automatukų statymas – pilnai sujungiami visi automatukai pagal visus reikalavimus

Taip pat, elektrikas atliekia ir visus kitus su elektros instaliacija susijusius darbus, kurių pageidaują klientas.

Elektriko kaina

Normalius elektrikas iš anksto informuos apie jo teikiamų paslaugų įkainius, nebandys jūsų apgauti ir pasakys, kiek preliminariai kainuos visas projektas ir kiek tiksliai kainuos kiekvieną jo dalis. Dažniausiai elektrikui mokėsite už tam tikrus taškus, pvz. rozečių pajungimą, jungtukų pajungimą ar automatukų pastatymą. Venkite tokių elektrikų, kurie dirba valandiniu tarifiu arba nepasako savo įkainio išvis.

Ar galiu atlkti elektos instaliacjos darbus pats?

Paruošimus, laidų prasivedimą galite atlikti pats, pasitarus su elektriku. Bet kokiu atveju šiem darbams reikia suvokimo, todėl jeigu visiškai nesuprantate šio darbo specifikos, tuomet šį darbą patikėkite specialistui. Jungtukų, rozečių bei autmatų pajungimą gali atlikti tik kvalifikuotas elektrikas, turintis elektriko inžinieriaus išsilavinimą.

Kaip surasti gerą elektriką?

Gerus elektrikus paparastai surandame per rekomendacijas, atsiliepimus. Kvilifikuotas elektrikas beveik visais atvejais turi daug gerų atsiliepimų, todėl jeigu matote, kad elektrikas neturi rekomendacijų, vadinasi jis naujai pradėjęs veiklą arba dirba prastai. Labai dažnas variantas, kad geras elektrikas nespėja atlikti savo darbu, nors neturi jokios reklamos, žmonės vieni kitiems rekomenduoja šį meistrą.

Total
0
Shares
Related Posts
Pastolių nuoma pigiau

Pastolių nuoma

Pastoliai tai vieni iš pagrindinių ir nepakeičiamų aukštuminės įrangos įrankių. Šį įranga puikiai pasitarnaus bet kokiuose fasado darbuose.…
Skaityti