[powerkit_toc title=“Turinys:“ depth=“2″ min_count=“2″ min_characters=“1000″ btn_hide=“false“]

Galima pradėti ieškoti naujo darbo, o su finansine laisve, galime sau leisti daugiau. Tuo pačiu kartu su pilnametyste mūsų nebesaisto apribojimai draudžiantys vartoti alkoholį ar išvykti iš šalies be tėvų sutikimo. Būtent dėl šių priežasčių mes pradedame atrasti sau visai naują pasaulį, ragauti alkoholinius gėrimus, pažinti užsienio šalis bei mėgautis kitais suaugusiųjų gyvenimo malonumais.

Šiame straipsnyje mes aptarsime būtent tai, kokie alkoholiniai gerimai yra populiarūs skirtingose Europos valstybėse? Sužinosite ką verta užsisakyti nuvykus į Vokietiją, Ispaniją, Italiją, Prancūziją ir į kitas turistus iš Lietuvos traukiančias valstybes.

Alus

Tai vienas iš populiariausių alkoholinių gėrimų yra, juo gardžiuojamės ir Lietuvoje. Tačiau jei keliausite pro Vokietiją (ypač Frankoniją ir Bavariją), Čekiją, Belgiją, Ariją ir Angliją, tuomet tikrai turėtumėte paragauti tuose kraštuose verdamo alaus.

Vynas

Tai yra gėrimas, kurio populiarumas Europoje neblėsta dar nuo antikinių laikų. Vakarų Europoje giliomis vyno gaminimo tradicijomis pasižymi Italija, Vokietija, Prancūzija ir Ispanija, tačiau nuo jų neatsilieka ir Gruzija esanti rytinėje Europos dalyje.

Alus ir vynas yra populiariausi silpnieji alkoholiniai gėrimai, tačiau Europoje taip pat yra mėgstami ir stiprieji gėrimai, tokie, kaip viskis, degtinė ir brendis.

Viskis

Ypač populiarus Britanijos salyne, Anglijoje, Škotijoje ir Airijoje, nors pastaruoju metu išpopuliarėjo ir kitose pasaulio šalyse. Visos iš išvardintų šalių gaminą būtent savo šaliai savitą viskį ir juo didžiuojasi.

Degtinė

Dažnai dar vadinama „vodka“. Dažniausiai sutinkama rytų ir šiaurės Europoje. Užsukus į Lenkiją, Rusiją ar Suomiją reikėtų paragauti šiose šalyse gaminamos degtinės.

Brendis

Alkoholinis gėrimas gaminamas distiliuojant vyną, todėl nenuostabu, kad šalys, kuriose atrasite šio tauriojo gėrimo yra Italija ir Gruzija.

Šie keletas pavyzdžių padės jums išsirinkti gėrimus skirtingose Europos šalyse, tačiau reikėtų nepamiršti, kad kiekviena šalis turi savo tradicinius gėrimus ir nuvažiavę į šiame sąraše nepaminėtas šalis, jūs tikrai atrasite tokį alkoholinį gėrimą, kuris jose yra gaminamas itin puikiai. Todėl, keliaudami visuomet būkite atviri naujiems skoniams ir patirtims.

Taip pat rekomenduoju paskaityti: Pyragėliai su greipfrutų kremu ir pipiriniu morengu