Kaip pradėti individualią veiklą?

Kaip pradėti individualią veiklą?

Nusprendėte dirbti savarankiškai? Puiku, tuomet liko tik keletas darbų, kuriuos turite atlikti prieš pradėdami veiklą.

  1. Turite gauti individualios veiklos pažymą. Individuali veikla pagal pažymą yra vienas iš patogiausių būdų, kaip greitai ir lengvai pradėti veiklą. Visgi kai kurie, kurie turi svajonę įkurti įmonę, vėliau vis tiek renkasi kurti MB arba UAB.
  2. Kitas dalykas – buhalteris. Nors individualios veiklos buhalterija nėra tokia sudėtinga, kaip įmonės, jums vis tiek reikės bent buhalterio konsultacijos. Internete galima rasti daug medžiagos, tačiau kyla klausimas, ar ji tiksli? Ir ar išsami? Jeigu norite buhalteriją vesti tvarkingai, jums pravers profesionali konsultacija, patarimai. Jums padės saskaita123.lt
  3. Sąskaitos šablonas. Siūlome iš karto padaryti šabloną, pagal kurį galėsite lengvai išrašyti sąskaitas. O gal verta pasirinkti programėlę, kuri tai padarytų už jus? Tai sutaupytų daug laiko, kurį galėtumėte skirti paslaugų atlikimui. Dirbant savarankiškai neretai pritrūksta laiko sąskaitų išrašymui, todėl kai kurie darbai lieka tiesiog neapmokėti.

Ar galima dirbti be individualios veiklos pažymos?

Be individualios veiklos pažymos teikti paslaugų negalite, kadangi negalėsite išrašyti sąskaitų. Tačiau pasitaiko, kai žmonės turi vos kelis nedidelius pardavimus per metus. Tuomet kyla klausimas, ar reikia mokėti mokesčius? Mokėti mokesčius tikrai reikia, tačiau individualios veiklos pažyma nebūtinai būtina šiuo atveju. Jeigu pajamos labai nedidelės ir per metus turite vos keletą pardavimų, tuomet savaime suprantama, kad nebūtina nei kurti įmonės, nei išsiimti individualios veiklos pažymos. Bet tai nereiškia, jog nereikės mokėti mokesčių. Jums bus būtina deklaruoti pajamas ir pateikti uždirbtą sumą. Jeigu to nepadarysite, gali būti, jog reikės susidurti su nemalonumais. Būkite sąžiningi ir nevenkite mokesčių.

Kiek kainuoja individualios veiklos pažymos išsiėmimas?

Individuali veikla pagal pažymą – tai turbūt patogiausias būdas pradėti dirbti savarankiškai. Patogus ne tik dėl to, jog jums nereikės tvarkyti sudėtingos buhalterijos, bet ir dėl kitų priežasčių. Viena jų – nereikia mokėti už individualios veiklos pažymos išėmimą. Tai ne tik nemokama, bet ir labai patogu. Išsiimti pažymą galėsite vos per kelias minutes. Po patvirtinimo, galėsite iš karto užsiimti mėgstama veikla ir iš jos užsidirbti.

Total
0
Shares
Related Posts

Kreditas internetu

Ieškai, kas galėtų skubiai pagelbėti pristigus pinigų? Tinkamiausia išeitis – greitieji kreditai: patikima ir greita išeitis iš pačios…
Skaityti