Uždrausti kompiuteriniai žaidimai

Kai kurie iš šių žaidimų yra tikrai puikūs, bet kiti yra tiesiog kupini smurto ir kraujo. Kai vienu metu visame pasaulyje juos žaidžia daugybė paauglių, kai kuriose šalyse dėl vienokių ar kitokių priežasčių jie yra visiškai uždrausti. Pateikiame jums keletą tokių žaidimų:

Carmaggedon (Uždraustas Brazilijoje)
Vienas iš pirmųjų kompiuterinių žaidimų (išleistas 1997 metais), kuriame buvo tiek daug smurto. Taškus čia rinkdavai už kiekvieną pervažiuotą objektą. Žaidžiant šį žaidimą galiausiai nebelikdavo jokio gailesčio traiškant šalikelėje vaikščiojančius žmones ar gyvūnus, jie tapdavo tiesiog lengvais taškais.

Thrill Kill (Uždraustas visame pasaulyje)
Ilgai lauktas žaidimas 1998 metais žadėjo tapti puikiu kovų menų gerbėjų žaidimu, tačiau kūrėjai šiek tiek persistengė. Galimybė vienu metu žaisti keturiems žaidėjams tais laikais buvo vis dar naujiena, tačiau tai, ką išvydo žaidimą nusipirkę žmonės, tebuvo 4 pragare pasimetusių sielų sadomazochistinės kovos be jokių taisyklių su fetišistinių seksualinių žaidimų prieskoniu. Greitai žaidimas buvo uždraustas visame pasaulyje, o jo pagrindu vėliau buvo sukurtas Wu-Tang: Shaolin Style.

The Guy Game (Uždraustas JAV)
Daugiau erotinį filmą primenančio žaidimas šįkart jau JAV buvo uždraustas visai ne dėl žiauraus turinio, tačiau dėl to, kad viena specialiai žaidimui apsinuoginusi ir nufilmuota mergina buvo vos 17 metų. Žaidimo esmė buvo labai paprasta – ekrane pasirodo klausimas ir jūs spėjate ar teisingai, ar ne, mergina į jį atsakys. Jei jūsų spėjimas pasitvirtina – ji parodo savo krūtis, jei ne – jums suteikiamas antras šansas ir galite bandyti atspėti kokį atsakymo variantą ji pasirinko, sėkmės atveju vėl gi laukia tas pats prizas.

Fall Out 3 (Uždraustas Indijoje)
Daugelis “geimerių” turėtų sutikti, kad šis žaidimas yra vienas geriausių šių laikų kūrinių, tačiau tik ne indams. Šioje šalyje jis buvo uždraustas, mat žaidime galima paskersti Brhamin – dvigalvę karvę. O tai jau prieštarauja jų religijai. Išvada: indams geriau šaudyti žmones, nei karves.

Mass Effect (Uždraustas Singapūre)
Erotikos ir veiksmo nestokojantis žaidimas daugeliui niekuo neužkliuvo, tačiau jis nepraslydo pro Singapūro valdžios akis, kuri yra griežtais nusistačiusi prieš homoseksualizmo propagavimą. Žaidime galima išvysti meilių scenų tarp dviejų moterų veikėjų, iš kurių viena yra humanoidas, tačiau tai nesutrukdė pavadinti šių dviejų personažių lesbietėmis.

Sexy Poker (Uždraustas Australijoje)
Šis žaidimas Australijoje buvo uždraustas dėl to, kad yra per daug seksualus. Wii konsolėms pritaikyto žaidimo esmė labai paprasta: su seksualia mergina jūs žaidžiate pokerį, o pergalės atveju galite ją nurengti. Tiesa, Australijoje šis žaidimas nežaidžiamas buvo gana trumpą laiką, mat paaiškėjo, kad draudimą galima apeiti konsolėje pakeitus savo šalį į Naująją Zelandiją.

Football Manager 2005 (Uždraustas Kinijoje)
Šis žaidimas nėra nei žiaurus, nei seksualus. “Tad kodėl jis draudžiamas Kinijoje?” – turbūt paklausėte jūs. Paprasčiausiai todėl, kad Tibetas komandų pasirinkimo meniu yra rodomas kaip nepriklausoma valstybė. Kaip visi gerai žinome, Kinai šioje vietoje turi gana tvirtą nuomonę dėl Tibeto politinio statuso.

Call of Duty 4: Modern Warfare (Uždraustas visose arabiškose šalyse)
Nieko nuostabaus, kad arabai nelabai nori žaisti žaidimą, kuriame turi šaudyti arabų teroristus.

Total
0
Shares
Related Posts