Rankovės ir kelnių klešnės tampa per trumpos, ir pasidaro savaime aišku, kad žieminiai kombinezonai vaikams, vaikiškos žieminės striukės ar neperšlampančios sniego kelnės turės atitekti kitam vaikui.
Maži vaikai auga tikrai greitai, todėl žieminė apranga vaikams tikusi praeitos žiemos pabaigoje vargiai betiks šios žiemos pradžioje. Ir taip metai iš metų, tol, kol vaiko augimas sulėtėja. Jei šeimoje auga keli vaikai, dažniausiai žieminiai rūbai būna universalių spalvų, kad tiktų tiek berniukams, tiek mergaitėms. Tačiau jei mergaitė reikalauja, kad jos žieminė apranga būtų griežtai rožinė, o berniukas tepripažįsta mėlyną ar juodą spalvą, tėvai žino vieną – jų laukia dažnos ir nemenkos išlaidos.
Kaip išsirinkti?
Ar skirti didesnį dėmesį rūbo kokybei? Kaip pataikyti įsigyti rūbus, kad jie atitiktų kainos ir kokybės santykį? O gal verčiau neišlaidauti, svarbu, kad žieminiai rūbai būtų daugiau mažiau patogūs ir patiktų vaikams jų išvaizda? O gal šiemet žieminė apranga vaikams turėtų būti žinomų prekės ženklų? Visa tai trumpam apžvelgiame šiame straipsnyje.
Visame pasaulyje seniai žinomi tokie prekiniai ženklai kaip Didriksons, Reima, Huppa, Lassie, Columbia ir jų žieminiai kombinezonai vaikams, vaikiškos žieminės striukės ar neperšlampamos kelnės. Kodėl šie ženklai tokie populiarūs? Todėl kad jie nusipelno aplodismentų už savo kokybę, bei funkcionalumo ir patrauklumo suderinimą.
Kiek kainuoja žieminiai rūbai vaikams?
Taip, neslėpsime, šių prekės ženklų žieminiai rūbai vaikams kainuoja šiek tiek daugiau nei jų „analogai“ prekybos centruose, turguje ar „pas kiniečius“, tačiau kokybės garantas atperka savo. Jei rašoma, kad žieminis vaikiškas kombinezonas yra neperšlampamas, ar jį galima dėvėti esant -20 laipsnių, reiškiasi taip ir yra, ir savo vaikus galite drąsiai patikėti „žiemos prieglobsčiui“ lauke. Tai reiškia, kad vaikui grįžus iš lauko jį rasite sausą ir šiltą viduje, o šalti ir paraudę žandukai tebus tik patirtų malonumų įrodymas.
O svarbiausias dalykas, kurį jau išsiaiškinome straipsnio pradžioje yra tas, kad nervuotis kiekvienais metais dėl išaugtų žieminių rūbų labai vargina, todėl skyrę dėmesio kokybei, sužinome, kad Didriksons, Reima, Huppa ir kitų populiarių prekės ženklų žieminiai rūbai vaikams dažnai turi „augimo“ funkciją, kuri drąsiai leidžia vaikui nešioti rūbus ir kitą sezoną, o vėlesniame amžiuje, kai augimas sulėtėja, ką gali žinoti, gal tie patys žieminiai rūbai vaikams tarnaus ir tris sezonus. Neįtikėtina, bet tai gali būti tiesa.
Dar derėtų paminėti, kad visgi ateis laikas, kad teks atsisveikinti net su mylimiausia žiemine apranga. Ir jei ji bus patikimo ir klientams gerai žinomo prekės ženklo, bei, žinoma, gerai išlaikyta ir išsaugota, tokia vaikiška žieminė apranga gali būti ir lengviau parduodama į „antras rankas“, tokiu atveju investicija nemažai atsiperka.
Taigi, reziumuojant, galima teigti, kad investavę į kokybę vienu šūviu nušausite kelis zuikius. Jūsų vaikai bus laimingi, šilti, sausi ir džiaugsis jaukia bei kokybiška vaikyste, jei jūs, būdami sąmoningi tėvai, laiku suprasite, kokie žieminiai rūbai vaikams yra geriausi.